Warmia Grajewo | IV Liga

Warmia Grajewo

Warmia Grajewo

Marcin Arciszewski
data urodzenia: 19.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Chyliński
data urodzenia: 30.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Cybulski
data urodzenia: 21.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Edison fernandes Da silva junior
data urodzenia: 28.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Domurat
data urodzenia: 16.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dzierzgowski
data urodzenia: 15.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Gieniusz
data urodzenia: 04.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Górski
data urodzenia: 05.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Koszczuk
data urodzenia: 10.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kozikowski
data urodzenia: 06.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Krupa
data urodzenia: 14.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Maciorowski
data urodzenia: 28.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Matysiewicz
data urodzenia: 15.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mikucki
data urodzenia: 08.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksym Mirva
data urodzenia: 29.04.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Polakowski
data urodzenia: 13.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Randzio
data urodzenia: 30.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Sielawa
data urodzenia: 17.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sobolewski
data urodzenia: 24.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Albert Staniszewski
data urodzenia: 17.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Stankiewicz
data urodzenia: 06.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sypytkowski
data urodzenia: 03.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Tuzinowski
data urodzenia: 23.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Wójcicki
data urodzenia: 24.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Przemysław Zarzecki
data urodzenia: 25.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Zubowski
data urodzenia: 22.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KS OŻAROWIANKA 3 9
2 MKS PRZASNYSZ 3 7
3 MKP POGOŃ II SIEDLCE 3 7
4 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 3 6
5 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 3 6
6 WISŁA PŁOCK S.A. 3 6
7 KS ŁOMIANKI 3 4
8 KS DRUKARZ W-WA 3 4
9 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3 4
10 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 3 3
11 MKS KASZTELAN SIERPC 3 3
12 MKS WKRA ŻUROMIN 3 3
13 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 3 2
14 MKS CIECHANÓW 3 1
15 MKS MAZUR GOSTYNIN 3 1
16 OTS KORONA OSTROŁĘKA 3 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży