VENUS NOWICE | Klasa okręgowa

VENUS NOWICE

VENUS NOWICE

Krzysztof Cwenar
data urodzenia: 27.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Dawid
data urodzenia: 11.03.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Dawid
data urodzenia: 28.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksym Filipow
data urodzenia: 17.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gładysz
data urodzenia: 09.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Grygoriew
data urodzenia: 22.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oleh Ivanenko
data urodzenia: 22.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Korzeniowski
data urodzenia: 06.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Krzykalski
data urodzenia: 05.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Lato
data urodzenia: 17.06.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Lisowski
data urodzenia: 04.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Maciałek
data urodzenia: 06.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Mleczko
data urodzenia: 17.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Pieniążek
data urodzenia: 19.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Polański
data urodzenia: 01.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Roman
data urodzenia: 19.03.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Roman
data urodzenia: 03.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Siostrzonek
data urodzenia: 08.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Surnik
data urodzenia: 17.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Szczepański
data urodzenia: 01.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Węglarz
data urodzenia: 10.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wirchniański
data urodzenia: 03.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Włodarczyk
data urodzenia: 22.05.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Wnuk
data urodzenia: 19.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Zdanowicz
data urodzenia: 16.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 2 6
3 FENIX SIENNICA 2 6
4 ZRYW SOBOLEW 2 6
5 ORZEŁ UNIN 2 6
6 CZARNI WĘGRÓW 2 3
7 NAPRZÓD SKÓRZEC 2 3
8 MKS MAŁKINIA 2 3
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 1 1
10 MIEDZANKA MIEDZNA 2 1
11 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 2 1
12 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 1 0
14 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 2 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 2 0
16 WEKTRA ZBUCZYN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności