Unia Janikowo | A1 Junior

UNIA JANIKOWO

Unia Janikowo

Adrian Balwierz
data urodzenia: 08.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Gotowicz
data urodzenia: 17.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudiusz Graczyk
data urodzenia: 20.12.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Hulisz
data urodzenia: 27.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Jankowski
data urodzenia: 10.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Jaszcz
data urodzenia: 13.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jendrzejewski
data urodzenia: 18.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Jakub Jobczyk
data urodzenia: 30.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Karczewski
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Kiedzik
data urodzenia: 23.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Kornacki
data urodzenia: 30.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Kowalski
data urodzenia: 07.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Łozowicz
data urodzenia: 17.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Marszał
data urodzenia: 19.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Mendelewski
data urodzenia: 08.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Nowaczyk
data urodzenia: 15.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Nowak
data urodzenia: 16.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Olszewski
data urodzenia: 22.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Panfil
data urodzenia: 12.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Pietrykowski
data urodzenia: 24.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jakub Polanowski
data urodzenia: 31.12.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rusznica
data urodzenia: 05.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Siemianowski
data urodzenia: 02.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Stankiewicz
data urodzenia: 10.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Uszko
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Wandachowicz
data urodzenia: 29.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0 0
2 UKS RUCH CHORZÓW 0 0
3 TS PODBESKIDZIE S.A. 0 0
4 RUCH CHORZÓW S.A. 0 0
5 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
6 MKS ZABORZE 0 0
7 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0 0
8 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
9 KS SIÓDEMKA TYCHY 0 0
10 KS ROZWÓJ KATOWICE 0 0
11 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0
12 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0
13 KP GKS TYCHY S.A. 0 0
14 GKS PIAST GLIWICE S.A. 0 0
15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0
16 BTS REKORD 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności