UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ | Druga liga kobiet

UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ

UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ

Marcelina Biskupska
data urodzenia: 16.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eliza Chrzanowska
data urodzenia: 21.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Ciesiółka
data urodzenia: 16.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Długołęcka
data urodzenia: 31.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Dziubak
data urodzenia: 20.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Filipowicz
data urodzenia: 15.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maria Gródka
data urodzenia: 26.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maryna Huzarevich
data urodzenia: 30.11.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zuzanna Jedynowicz
data urodzenia: 02.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kinga Kowalska
data urodzenia: 15.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Kubacka
data urodzenia: 24.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maria Kuckiel
data urodzenia: 05.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Ledzianowska
data urodzenia: 21.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Łabędzka
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paulina Łukaszewicz
data urodzenia: 21.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anita Łukaszewicz
data urodzenia: 13.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwia Michorek
data urodzenia: 15.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Motas
data urodzenia: 13.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Nowak
data urodzenia: 05.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Martyna Odolczyk
data urodzenia: 10.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Sadło
data urodzenia: 25.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Sukiennik
data urodzenia: 01.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Szafraniec
data urodzenia: 17.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Wizjan
data urodzenia: 10.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Włodarczyk
data urodzenia: 26.02.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zuzanna Zabel
data urodzenia: 27.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sandra Zimoch
data urodzenia: 20.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga kobiet 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UKS SPARTA DALESZYCE 14 32
2 UKS 3 STASZKÓWKA JELNA 14 31
3 WIDOK SP 51 LUBLIN 14 30
4 KSP KIELCE 14 25
5 LKS ŁYSICA BODZENTYN 14 22
6 LKS WIERZCHOWISKA 14 20
7 NAPRZÓD SOBOLÓW 14 18
8 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 14 16
9 RESOVIA II RZESZÓW 14 12
10 POTOK SITNO 14 11
11 STARÓWKA NOWY SĄCZ 14 10
12 GKS MAJDAN SIENIAWSKI 14 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności