UKS SMS Łódź | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

19 08/2017 15:00
Orzeł Parzęczew - UKS SMS Łódź Łódź: Klasa okręgowa Orzeł Parzęczew (Parzęczew, św. Rocha 1) szczegóły
idę na mecz ›

UKS SMS Łódź

Najbliższy mecz

01 06/2018 19:00
Termy Uniejów - UKS SMS Łódź Łódź: Klasa okręgowa Im W. Smolarka (Uniejów, Turecka 10) szczegóły
idę na mecz ›

UKS SMS Łódź

Krystian Adamiak
data urodzenia: 13.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Andrzejewski
data urodzenia: 01.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Bieniek
data urodzenia: 10.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bławuciak
data urodzenia: 06.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Borusiński
data urodzenia: 18.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bykowski
data urodzenia: 09.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bzdenga
data urodzenia: 05.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Cieplucha
data urodzenia: 07.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aboubacar Conde
data urodzenia: 15.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Cybulski
data urodzenia: 20.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Dziuba
data urodzenia: 29.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julian Dziuda
data urodzenia: 28.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Figurski
data urodzenia: 16.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Głuch
data urodzenia: 09.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Goliński
data urodzenia: 05.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Grabarczyk
data urodzenia: 21.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Grudziński
data urodzenia: 21.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Grudziński
data urodzenia: 21.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Hondzyński
data urodzenia: 01.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Jęcek
data urodzenia: 03.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kleber
data urodzenia: 15.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Konieczka
data urodzenia: 06.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kopociński
data urodzenia: 24.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hleb Kulabukhau
data urodzenia: 21.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kuśmierczyk
data urodzenia: 30.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kwaczreliszwili
data urodzenia: 29.08.2000
waga/wzrost: 47/ 154
0 FANÓW
Mateusz Lis
data urodzenia: 28.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Beniamin Łuczak
data urodzenia: 05.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Łuszczewski
data urodzenia: 06.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Majorowicz
data urodzenia: 18.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Matofij
data urodzenia: 16.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Młynarczyk
data urodzenia: 07.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Mrozik
data urodzenia: 09.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Myrda
data urodzenia: 30.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Pawelski
data urodzenia: 15.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Pawlak
data urodzenia: 26.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Piotrowski
data urodzenia: 11.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Polit
data urodzenia: 17.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rosiński
data urodzenia: 06.04.2000
waga/wzrost: 42/ 156
0 FANÓW
Łukasz Ściślewski
data urodzenia: 23.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Siejka
data urodzenia: 06.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dorian Skwara
data urodzenia: 29.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Sołtysiński
data urodzenia: 24.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szarpak
data urodzenia: 02.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Szustak
data urodzenia: 18.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wdowiak
data urodzenia: 10.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Witasiak
data urodzenia: 02.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Witczak
data urodzenia: 24.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Piła: Klasa okręgowa 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚMIŁOWO 24 65
2 ZŁOTÓW 24 57
3 POŁAJEWO 24 52
4 STRÓŻEWO 24 46
5 GOŁAŃCZ 24 46
6 LEŚNIK MARGONIN 24 46
7 CZARNKÓW 24 34
8 ROSKO 24 32
9 DAMASŁAWEK 25 29
10 JASTROWIE 25 26
11 BIAŁOŚLIWIE 24 25
12 JĘDRZEJEWO 24 19
13 LUBASZ 24 18
14 OKONEK 25 15
15 CHODZIEŻ 25 14

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

06 06/2018 19:00
MUKS Włókniarz Pabianice - UKS SMS Łódź Łódź: Klasa okręgowa Stadion MOSiR (Pabianice, im. Stefana "Grota" Roweckiego 3) szczegóły
idę na mecz ›
01 06/2018 19:00
Termy Uniejów - UKS SMS Łódź Łódź: Klasa okręgowa Im W. Smolarka (Uniejów, Turecka 10) szczegóły
idę na mecz ›
19 08/2017 15:00
Orzeł Parzęczew 1:4 UKS SMS Łódź Łódź: Klasa okręgowa Orzeł Parzęczew (Parzęczew, św. Rocha 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Stadium Domowa 893893-100

349 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży