UKS SMS II Łódź | A1 Junior

UKS SMS Łódź

UKS SMS II Łódź

Szymon Andrzejewski
data urodzenia: 01.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Brodecki
data urodzenia: 28.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Burek
data urodzenia: 08.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maximilian Cetnarski
data urodzenia: 15.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Cichecki
data urodzenia: 20.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Ciołek
data urodzenia: 06.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Domagała
data urodzenia: 05.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Droński
data urodzenia: 15.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dydak
data urodzenia: 11.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Forzpańczyk
data urodzenia: 21.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gawłowski
data urodzenia: 16.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Głowacki
data urodzenia: 02.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Godlewski
data urodzenia: 28.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Grudziński
data urodzenia: 21.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wiktor Grygorcewicz
data urodzenia: 27.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Janik
data urodzenia: 06.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Jęcek
data urodzenia: 03.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jurków
data urodzenia: 22.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kłys
data urodzenia: 12.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tom Kuc
data urodzenia: 14.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Laskowski
data urodzenia: 08.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Makselan
data urodzenia: 16.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Makuch
data urodzenia: 19.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Markiewicz
data urodzenia: 30.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Masiejczyk
data urodzenia: 18.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Matofij
data urodzenia: 20.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Mazerant
data urodzenia: 24.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Miłoński
data urodzenia: 09.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Mrozik
data urodzenia: 09.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Mruk
data urodzenia: 22.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Nowak
data urodzenia: 09.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Nowik
data urodzenia: 21.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Owsiak
data urodzenia: 21.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Paciorek
data urodzenia: 25.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Pałgan
data urodzenia: 07.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Piotrowski
data urodzenia: 22.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Pióro
data urodzenia: 08.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Prochownik
data urodzenia: 17.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Przybiński
data urodzenia: 17.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Ręcicki
data urodzenia: 21.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rubacki
data urodzenia: 15.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Sabela
data urodzenia: 15.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Sitek
data urodzenia: 28.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Smolarek
data urodzenia: 15.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Sobczak
data urodzenia: 01.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Stasiak
data urodzenia: 21.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Stoliński
data urodzenia: 02.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szarpak
data urodzenia: 02.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szulc
data urodzenia: 30.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Szustak
data urodzenia: 18.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ściślewski
data urodzenia: 23.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Urbański
data urodzenia: 26.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wąsowski
data urodzenia: 17.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Więcek
data urodzenia: 01.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Witczak
data urodzenia: 04.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Zakościelny
data urodzenia: 05.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leonard Zmarzlik
data urodzenia: 28.05.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0 0
2 UKS RUCH CHORZÓW 0 0
3 TS PODBESKIDZIE S.A. 0 0
4 RUCH CHORZÓW S.A. 0 0
5 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
6 MKS ZABORZE 0 0
7 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0 0
8 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
9 KS SIÓDEMKA TYCHY 0 0
10 KS ROZWÓJ KATOWICE 0 0
11 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0
12 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0
13 KP GKS TYCHY S.A. 0 0
14 GKS PIAST GLIWICE S.A. 0 0
15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0
16 BTS REKORD 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności