UKKS ISTEBNA | Druga liga kobiet

UKKS ISTEBNA

UKKS ISTEBNA

Aleksandra Bielesz
data urodzenia: 21.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Karolina Bojko
data urodzenia: 20.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Bojko
data urodzenia: 08.04.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Bury
data urodzenia: 16.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Barbara Celak
data urodzenia: 21.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Czepczor
data urodzenia: 18.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kinga Dobosz
data urodzenia: 27.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kinga Golik
data urodzenia: 24.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daria Janota
data urodzenia: 27.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kinga Jochacy
data urodzenia: 27.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sylwia Kilian
data urodzenia: 15.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Edyta Klimosz
data urodzenia: 20.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kinga Kukuczka
data urodzenia: 20.09.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewa Legierska
data urodzenia: 24.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Justyna Legierska
data urodzenia: 24.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Ligocka
data urodzenia: 03.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Ligocka
data urodzenia: 03.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Łacek
data urodzenia: 10.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Macura
data urodzenia: 22.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Pawlusińska
data urodzenia: 19.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Pawlusińska
data urodzenia: 20.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Polok
data urodzenia: 08.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Waszut
data urodzenia: 29.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Justyna Zawada
data urodzenia: 12.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Żyrek
data urodzenia: 20.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga kobiet "Kujawsko-Pomorska" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 POGOŃ GOŚCINIEC NAD WISŁĄ TCZEW 3 9
2 GSS GRODZISK WLKP. 2 6
3 WAP WŁOCŁAWEK 3 6
4 GWIAZDA - DOMINIXUS TORUŃ 2 4
5 KOBIECY KP CHEŁMŻA 2 4
6 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. 2 3
7 UKS GÓRNICZA KONIN 2 3
8 UKS VICTORIA SP 2 SIANÓW 3 3
9 KTS-K LUZINO 1 0
10 BŁĘKITNI STARGARD 3 0
11 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 3 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności