Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin | Klasa okręgowa

Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin

Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin

Krzysztof Akimowicz
data urodzenia: 16.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Bernatowicz
data urodzenia: 24.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Bernatowicz
data urodzenia: 25.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Bojarzyński
data urodzenia: 09.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Brylewicz
data urodzenia: 18.08.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Burnewicz
data urodzenia: 28.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Horoszko
data urodzenia: 25.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Klepacki
data urodzenia: 30.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Komosa
data urodzenia: 11.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kurcewicz
data urodzenia: 27.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Latkowski
data urodzenia: 05.08.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ignacy Lech
data urodzenia: 07.10.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marcinkiewicz
data urodzenia: 11.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Ostrowski
data urodzenia: 08.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Popowski
data urodzenia: 06.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Redo
data urodzenia: 10.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sulima
data urodzenia: 29.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Szałaj
data urodzenia: 26.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Szewczul
data urodzenia: 20.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Świenc
data urodzenia: 06.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Świenc
data urodzenia: 15.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Woźniewski
data urodzenia: 13.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Woźniewski
data urodzenia: 30.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Zalesko
data urodzenia: 04.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności