TYSKI SPORT S.A. | Pierwsza liga

TYSKI SPORT SPÓŁKA AKCYJNA

TYSKI SPORT S.A.

Dawid Abramowicz
data urodzenia: 16.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Biegański
data urodzenia: 04.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Biernat
data urodzenia: 28.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Bogusławski
data urodzenia: 11.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ćwielong
data urodzenia: 23.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Keon Daniel
data urodzenia: 16.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
P
Łukasz Grzeszczyk
data urodzenia: 29.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Mateusz Grzybek
data urodzenia: 30.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Marek Igaz
data urodzenia: 13.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Jałocha
data urodzenia: 09.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kowalczyk
data urodzenia: 09.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Kacper Laskoś
data urodzenia: 05.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Mańka
data urodzenia: 30.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Omar Monterde villaescusa
data urodzenia: 24.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Odyjewski
data urodzenia: 07.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Piątek
data urodzenia: 28.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Piątek
data urodzenia: 22.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Piątkowski
data urodzenia: 22.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Dominik Połap
data urodzenia: 20.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sołowiej
data urodzenia: 11.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Staniucha
data urodzenia: 31.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Steblecki
data urodzenia: 16.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Szołtys
data urodzenia: 13.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nikolas Wróblewski
data urodzenia: 05.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 9 17
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 17
3 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
4 KP GKS TYCHY S.A. 9 16
5 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
6 STAL MIELEC 9 16
7 MIEDŹ LEGNICA 9 14
8 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
9 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 9 13
10 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
12 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 11
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
16 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 9 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności