TĘCZA BOLESŁAWICE | Klasa B

TĘCZA BOLESŁAWICE

TĘCZA BOLESŁAWICE

Michał Adamowicz
data urodzenia: 17.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Ciomek
data urodzenia: 13.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Cioruń
data urodzenia: 13.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Dobkiewicz
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Gałka
data urodzenia: 05.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Gwardiak
data urodzenia: 22.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Hendzel
data urodzenia: 15.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jenke
data urodzenia: 13.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kantyluk
data urodzenia: 20.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Lech Kawałek
data urodzenia: 13.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kędzior
data urodzenia: 02.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Kłos
data urodzenia: 14.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kłos
data urodzenia: 19.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Krawczyk
data urodzenia: 29.11.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Krupczak
data urodzenia: 17.11.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Józef Lenkiewicz
data urodzenia: 04.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Lipka
data urodzenia: 27.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Małek
data urodzenia: 24.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Zbigniew Maziarz
data urodzenia: 12.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Myślicki
data urodzenia: 24.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Nijander
data urodzenia: 19.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Obrycki
data urodzenia: 07.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Paryl
data urodzenia: 12.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tadeusz Radzikowski
data urodzenia: 10.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Rus
data urodzenia: 05.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Styś
data urodzenia: 09.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Walczak
data urodzenia: 23.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
2 ULKS GOŁĄBEK 0 0
3 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
5 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
6 NIWA TĘCZKI 0 0
7 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
8 LIDER WYROZĘBY 0 0
9 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
10 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
11 KORONA OLSZYC 0 0
12 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
13 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
14 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności