Świt Szczecin | Trzecia liga

Ostatni mecz

04 08/2019 15:00
CHEMIK Police - Świt Szczecin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Policach (Police, Siedlecka 2B) szczegóły
idę na mecz ›

Świt Szczecin

Najbliższy mecz

25 08/2019 11:00
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Karłowicza 28 (Szczecin, Mieczysława Karłowicza 28) szczegóły
idę na mecz ›

Świt Szczecin

Patryk Baranowski
data urodzenia: 25.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Bil
data urodzenia: 25.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Brzeski
data urodzenia: 11.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Brzeziański
data urodzenia: 30.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Czajor
data urodzenia: 19.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Filipowicz
data urodzenia: 06.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kopeć
data urodzenia: 04.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kosacki
data urodzenia: 31.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Kraśniewicz
data urodzenia: 28.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Krawiec
data urodzenia: 21.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Ładziak
data urodzenia: 24.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Mach
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Matłoka
data urodzenia: 08.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudiusz Mucha
data urodzenia: 17.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Nagórski
data urodzenia: 24.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Surma
data urodzenia: 20.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Szczepanik
data urodzenia: 16.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Szczepanik
data urodzenia: 03.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Wasilewski
data urodzenia: 15.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wiśniewski
data urodzenia: 07.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wojdak
data urodzenia: 17.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Wyganowski
data urodzenia: 19.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Żulpo
data urodzenia: 03.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2

Terminarz

01 09/2019 17:00
Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski Szczecin - Stołczyn (Szczecin, Stołczyńska 100) szczegóły
idę na mecz ›
25 08/2019 11:00
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Karłowicza 28 (Szczecin, Mieczysława Karłowicza 28) szczegóły
idę na mecz ›
04 08/2019 15:00
CHEMIK Police 0:2 Świt Szczecin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Policach (Police, Siedlecka 2B) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności