Stomil Olsztyn SA | CLJ U-19

Ostatni mecz

06 08/2017 16:00
Stomil Olsztyn SA - MKS Polonia W-wa CLJ U-19 "Grupa Wschodnia" Stadion OSiR (Olsztyn, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A) szczegóły
idę na mecz ›

Stomil Olsztyn SA

Najbliższy mecz

26 11/2017 11:00
Stomil Olsztyn SA - St.Siemacha - AS Progres CLJ U-19 "Grupa Wschodnia" Boisko Piłkarskie (Olsztyn, Żytnia 71) szczegóły
idę na mecz ›

Stomil Olsztyn SA

Maksymilian Bladosz
data urodzenia: 11.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Bognacki
data urodzenia: 13.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Bojarowski
data urodzenia: 04.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Burcewicz
data urodzenia: 18.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Cekała
data urodzenia: 02.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Chmielewski
data urodzenia: 12.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Dujko-domański
data urodzenia: 01.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Grzybowski
data urodzenia: 29.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Jatkiewicz
data urodzenia: 21.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kościński
data urodzenia: 01.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mętlicki
data urodzenia: 11.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Mikołajewski
data urodzenia: 25.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mosakowski
data urodzenia: 01.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Paliwoda
data urodzenia: 01.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Piasecki
data urodzenia: 14.02.2000
waga/wzrost: 39/ 150
0 FANÓW
Piotr Sobótka
data urodzenia: 11.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kordian Sołtysik
data urodzenia: 13.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Szczerba
data urodzenia: 09.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Tomasz
data urodzenia: 25.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wenta
data urodzenia: 03.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wółkiewicz
data urodzenia: 23.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 16 43
2 POGOŃ SZCZECIN 16 34
3 LECH POZNAŃ 16 32
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 16 31
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 17 30
6 ARKA GDYNIA SSA 16 28
7 LECHIA GDAŃSK 16 26
8 WARTA POZNAŃ SA 16 23
9 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 15 23
10 MIEDŹ LEGNICA 16 17
11 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 16 14
12 OKS ODRA OPOLE 16 13
13 GKS PIAST S.A. GLIWICE 16 13
14 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17 13
15 SALOS SZCZECIN 15 12
16 WARTA GORZÓW 16 7

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

26 11/2017 11:00
Stomil Olsztyn SA - St.Siemacha - AS Progres CLJ U-19 "Grupa Wschodnia" Boisko Piłkarskie (Olsztyn, Żytnia 71) szczegóły
idę na mecz ›
06 08/2017 16:00
Stomil Olsztyn SA 0:4 MKS Polonia W-wa CLJ U-19 "Grupa Wschodnia" Stadion OSiR (Olsztyn, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A) szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży