Stomil Olsztyn SA | Pierwsza liga

Stomil Olsztyn SA

Stomil Olsztyn SA

Paweł Abbott
data urodzenia: 05.05.1982
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Paweł Baranowski
data urodzenia: 11.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Biedrzycki
data urodzenia: 17.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Biedrzycki
data urodzenia: 31.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Bucholc
data urodzenia: 18.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wojciech Dziemidowicz
data urodzenia: 10.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Dzięcioł
data urodzenia: 11.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Głowacki
data urodzenia: 30.09.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Głowacki
data urodzenia: 12.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Karankiewicz
data urodzenia: 14.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Lukas Kuban
data urodzenia: 22.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Lech
data urodzenia: 10.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Leszczyński
data urodzenia: 04.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mętlicki
data urodzenia: 11.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Miszczuk
data urodzenia: 06.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mosakowski
data urodzenia: 01.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Ramirez fernandez
data urodzenia: 18.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Skiba
data urodzenia: 07.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Łukasz Sołowiej
data urodzenia: 11.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Stromecki
data urodzenia: 06.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Szywacz
data urodzenia: 07.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
volodymyr Tanchyk
data urodzenia: 17.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wełnicki
data urodzenia: 18.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zahorski
data urodzenia: 22.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zając
data urodzenia: 14.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Ziemann
data urodzenia: 01.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 21 48
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 21 38
3 STAL MIELEC 21 37
4 ŁKS ŁÓDŹ 21 37
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 21 32
6 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 21 30
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 21 29
8 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 21 29
9 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 21 27
10 BYTOVIA BYTÓW 21 26
11 TYSKI SPORT S.A. 21 26
12 OKS ODRA OPOLE 20 23
13 WARTA POZNAŃ SA 21 23
14 CHROBRY GŁOGÓW 21 23
15 WIGRY SUWAŁKI 20 22
16 STOMIL OLSZTYN SA 21 22
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 21 18
18 GARBARNIA KRAKÓW 21 16
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności