Stomil Olsztyn SA | Pierwsza liga

Stomil Olsztyn SA

Stomil Olsztyn SA

Paweł Abbott
data urodzenia: 05.05.1982
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Paweł Baranowski
data urodzenia: 11.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Biedrzycki
data urodzenia: 17.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Biedrzycki
data urodzenia: 31.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Bucholc
data urodzenia: 18.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wojciech Dziemidowicz
data urodzenia: 10.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Dzięcioł
data urodzenia: 11.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Głowacki
data urodzenia: 30.09.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Głowacki
data urodzenia: 12.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Karankiewicz
data urodzenia: 14.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Lukas Kuban
data urodzenia: 22.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Lech
data urodzenia: 10.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Leszczyński
data urodzenia: 04.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mętlicki
data urodzenia: 11.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Miszczuk
data urodzenia: 06.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mosakowski
data urodzenia: 01.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Ramirez fernandez
data urodzenia: 18.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Skiba
data urodzenia: 07.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Łukasz Sołowiej
data urodzenia: 11.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Stromecki
data urodzenia: 06.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Szywacz
data urodzenia: 07.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
volodymyr Tanchyk
data urodzenia: 17.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wełnicki
data urodzenia: 18.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zahorski
data urodzenia: 22.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zając
data urodzenia: 14.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Ziemann
data urodzenia: 01.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 5 10
2 STOMIL OLSZTYN SA 4 7
3 WARTA POZNAŃ SA 3 7
4 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 5 7
5 ŁKS ŁÓDŹ 5 7
6 TS PODBESKIDZIE S.A. 5 7
7 DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW 4 7
8 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5 7
9 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 5 7
10 OKS ODRA OPOLE 5 7
11 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 6
12 STAL MIELEC 5 6
13 CHROBRY GŁOGÓW 5 5
14 TYSKI SPORT S.A. 5 5
15 WIGRY SUWAŁKI 5 5
16 GARBARNIA KRAKÓW 5 5
17 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 5 5
18 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5 5
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży