Stal Rzeszów S.A. | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
Stal Rzeszów S.A. - LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Trzecia liga "Grupa IV" STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69) szczegóły
idę na mecz ›

Stal Rzeszów S.A.

Najbliższy mecz

Stal Rzeszów S.A.

Peter Basista
data urodzenia: 06.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ceglarz
data urodzenia: 29.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Dominik Chromiński
data urodzenia: 17.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Dobroliński
data urodzenia: 13.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Domański
data urodzenia: 21.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Jarecki
data urodzenia: 23.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Kaczorowski
data urodzenia: 01.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kądziołka
data urodzenia: 08.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kostkowski
data urodzenia: 14.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Hubert Kotus
data urodzenia: 28.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Ligienza
data urodzenia: 07.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Mozler
data urodzenia: 03.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Nowacki
data urodzenia: 28.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leonid Otchenashenko
data urodzenia: 09.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Płonka
data urodzenia: 23.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Popiela
data urodzenia: 19.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Reiman
data urodzenia: 05.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Sierant
data urodzenia: 12.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szawaryn
data urodzenia: 24.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Szeliga
data urodzenia: 17.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julien Tadrowski
data urodzenia: 17.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Trznadel
data urodzenia: 15.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Więcek
data urodzenia: 04.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Zagdański
data urodzenia: 15.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności