Stal Mielec | Pierwsza liga

Stal Mielec

Stal Mielec

Jonatan De amo perez
data urodzenia: 13.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Martin Dobrotka
data urodzenia: 22.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcel Gąsior
data urodzenia: 20.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Krystian Getinger
data urodzenia: 29.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Rafał Grodzicki
data urodzenia: 28.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Janoszka
data urodzenia: 18.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Seweryn Kiełpin
data urodzenia: 18.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Krzysztof Kiercz
data urodzenia: 16.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kramarz
data urodzenia: 07.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Mazur
data urodzenia: 12.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sergio Mendiguchia
data urodzenia: 12.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leandro Messias dos santos
data urodzenia: 29.12.1983
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Bartosz Nowak
data urodzenia: 25.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Adrian Paluchowski
data urodzenia: 19.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Primel
data urodzenia: 16.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Andreja Prokić
data urodzenia: 09.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Michał Puzon
data urodzenia: 06.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Słysz
data urodzenia: 01.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Josip Soljic
data urodzenia: 18.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Mateusz Spychała
data urodzenia: 28.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Strączek
data urodzenia: 12.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Tomasiewicz
data urodzenia: 05.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Urbańczyk
data urodzenia: 02.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Łukasz Wroński
data urodzenia: 13.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
2 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
3 STAL MIELEC 8 16
4 WARTA POZNAŃ SA 8 14
5 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
6 TS PODBESKIDZIE S.A. 8 14
7 KP GKS TYCHY S.A. 8 13
8 MIEDŹ LEGNICA 7 13
9 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
10 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
11 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 8 11
12 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
13 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
14 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
15 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
16 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 7 9
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 8 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności