SPARTAN SOSNY | Klasa A

SPARTAN SOSNY

SPARTAN SOSNY

Dawid Adamski
data urodzenia: 08.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Andruszko
data urodzenia: 15.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Błaszczyk
data urodzenia: 28.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Drogosz
data urodzenia: 06.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Dudkiewicz
data urodzenia: 08.05.1981
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Góralczyk
data urodzenia: 23.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Judek
data urodzenia: 16.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Karol
data urodzenia: 06.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kobylański
data urodzenia: 01.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kołodziejczyk
data urodzenia: 10.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kołodziejczyk
data urodzenia: 01.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Kończak
data urodzenia: 17.11.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kucharski
data urodzenia: 23.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Lewandowski
data urodzenia: 17.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Marcinkowski
data urodzenia: 17.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Michowicz
data urodzenia: 24.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Stanisław Mularski
data urodzenia: 14.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Paszkowski
data urodzenia: 04.04.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Pawlicki
data urodzenia: 14.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Przygoda
data urodzenia: 05.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Sandurski
data urodzenia: 25.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Serafin
data urodzenia: 23.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ryszard Serczyk
data urodzenia: 14.06.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Stojanowski
data urodzenia: 23.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Troszczyński
data urodzenia: 25.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Walaszczyk
data urodzenia: 31.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Zasada
data urodzenia: 11.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 22 61
2 BŁĘKITNI GĄBIN 22 56
3 ZORZA SZCZAWIN K. 22 43
4 WICHER CIESZEWO 22 39
5 ULKS CIÓŁKOWO 22 30
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 22 29
7 SZOPEN SANNIKI 22 28
8 MAZOWIA SŁUBICE 22 27
9 GKS GÓRA 22 27
10 POLONIA RADZANOWO 22 24
11 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 22 16
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 22 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności