SPARTA ZIĘBICE | Klasa okręgowa

SPARTA ZIĘBICE

SPARTA ZIĘBICE

Dominik Biały
data urodzenia: 26.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Blicharski
data urodzenia: 26.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Dziewa
data urodzenia: 27.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Fitak
data urodzenia: 29.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gwóźdź
data urodzenia: 18.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Jankowski
data urodzenia: 25.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jurkowski
data urodzenia: 02.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kapuściński
data urodzenia: 14.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Korchan
data urodzenia: 28.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kozłowski
data urodzenia: 29.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kozłowski
data urodzenia: 27.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Lebowski
data urodzenia: 15.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Łoś
data urodzenia: 17.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Ochał
data urodzenia: 24.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Osiecki
data urodzenia: 07.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Owczarczyk
data urodzenia: 28.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Palmowski
data urodzenia: 22.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Patrzyk
data urodzenia: 01.02.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Józef Sendor
data urodzenia: 05.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Świdzinski
data urodzenia: 09.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Trepka
data urodzenia: 19.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tutkaj
data urodzenia: 05.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Zając
data urodzenia: 01.02.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Zięba
data urodzenia: 24.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Ziółkowski
data urodzenia: 14.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 FENIX SIENNICA 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 1 3
3 HUTNIK HUTA CZECHY 1 3
4 ORZEŁ UNIN 1 3
5 ZRYW SOBOLEW 1 3
6 MKS MAŁKINIA 1 3
7 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 1
8 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 0 0
10 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 0 0
11 MIEDZANKA MIEDZNA 1 0
12 NAPRZÓD SKÓRZEC 1 0
13 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 1 0
14 WEKTRA ZBUCZYN 1 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 1 0
16 CZARNI WĘGRÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności