SPARTA ZIĘBICE | Klasa A

SPARTA ZIĘBICE

SPARTA ZIĘBICE

Grzegorz Bartkiewicz
data urodzenia: 23.03.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Blicharski
data urodzenia: 26.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Doliński
data urodzenia: 13.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Dziewa
data urodzenia: 27.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Fitak
data urodzenia: 29.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gwóźdź
data urodzenia: 18.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Jankowski
data urodzenia: 25.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jurkowski
data urodzenia: 02.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Korchan
data urodzenia: 28.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kozłowski
data urodzenia: 29.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kozłowski
data urodzenia: 27.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Ksiądzyna
data urodzenia: 05.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adam Lebowski
data urodzenia: 15.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Łoś
data urodzenia: 17.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Mazur
data urodzenia: 29.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Miesiączek
data urodzenia: 14.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Okoński
data urodzenia: 09.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Patrzyk
data urodzenia: 01.02.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Rudkowski
data urodzenia: 09.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Stanisław Sendor
data urodzenia: 09.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Skrypnik
data urodzenia: 27.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Słomiany
data urodzenia: 21.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Świdzinski
data urodzenia: 09.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tutkaj
data urodzenia: 05.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Zając
data urodzenia: 01.02.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Ziółkowski
data urodzenia: 14.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności