Sokół Kolbuszowa Dolna | Pierwsza liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna

Sokół Kolbuszowa Dolna

Klaudia Cholewa
data urodzenia: 20.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Draus
data urodzenia: 13.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kornelia Dudziak
data urodzenia: 26.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emilia Gawrzoł
data urodzenia: 17.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Janus
data urodzenia: 15.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Jarząb
data urodzenia: 21.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emilia Kazimierczak
data urodzenia: 24.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Barbara Kaznecka
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wiktoria Kitrys
data urodzenia: 24.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewa Koman
data urodzenia: 03.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Korab
data urodzenia: 13.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Małgorzata Kot
data urodzenia: 11.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Machnica
data urodzenia: 20.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Olga Miszczak
data urodzenia: 12.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Mokrzycka
data urodzenia: 29.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patrycja Motyka
data urodzenia: 08.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Agata Nazarko
data urodzenia: 24.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Nowak
data urodzenia: 26.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Olejarczyk
data urodzenia: 06.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Paterak
data urodzenia: 04.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Izabela Rodzoń
data urodzenia: 16.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Sasor
data urodzenia: 22.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Sudoł
data urodzenia: 20.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewelina Urban
data urodzenia: 24.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Iwona Wdowiak
data urodzenia: 21.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga kobiet "gr. północna" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KOBIECY KP BYDGOSZCZ 22 59
2 UKS SMS II ŁÓDŹ 22 54
3 KKP STOMILANKI OLSZTYN 22 52
4 MEDYK II KONIN 22 42
5 AKADEMIA PIŁKARSKA LG 22 33
6 PKS PIASTOVIA PIASTÓW 22 32
7 MUKS PRAGA WARSZAWA 22 32
8 UNIFREEZE GÓRZNO 22 31
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 22 27
10 KS RASZYN 22 19
11 SZTORM GDAŃSK 22 3
12 KOTWICA KÓRNIK 22 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności