SOKÓŁ Kleczew | Trzecia liga

Ostatni mecz

03 08/2019 17:00
SOKÓŁ Kleczew - Bałtyk Koszalin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21) szczegóły
idę na mecz ›

SOKÓŁ Kleczew

Najbliższy mecz

31 08/2019 17:00
SOKÓŁ Kleczew - Radunia Stężyca Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21) szczegóły
idę na mecz ›

SOKÓŁ Kleczew

Jakub Banach
data urodzenia: 16.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Brzostowski
data urodzenia: 14.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dębowski
data urodzenia: 23.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Drzewiecki
data urodzenia: 28.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Groszkowski
data urodzenia: 19.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Grzelak
data urodzenia: 10.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kobylarek
data urodzenia: 14.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kołodziejczak
data urodzenia: 11.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kowalczuk
data urodzenia: 06.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kozajda
data urodzenia: 03.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Koziorowski
data urodzenia: 13.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Koziorowski
data urodzenia: 26.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Patrzykąt
data urodzenia: 16.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Piceluk
data urodzenia: 24.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szczęsny
data urodzenia: 02.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Śmiałek
data urodzenia: 03.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Świątnicki
data urodzenia: 05.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Świtalski
data urodzenia: 13.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Widelski
data urodzenia: 25.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Wolinowski
data urodzenia: 18.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 4 12
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 4 12
3 BTP STAL BRZEG 4 8
4 BTS REKORD 3 7
5 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 4 7
6 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 6
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 4 6
8 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4 6
9 PIAST ŻMIGRÓD 4 5
10 KS ROW 1964 RYBNIK 4 5
11 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 4 3
12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4 3
13 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 3
14 ZAGŁĘBIE II LUBIN 3 2
15 LZS STAROWICE DOLNE 4 2
16 MIEDŹ II LEGNICA 4 2
17 MKS KLUCZBORK 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 2 -2

Terminarz

08 09/2019 16:00
POLONIA Środa Wlkp. - SOKÓŁ Kleczew Trzecia liga "Grupa II" Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12) szczegóły
idę na mecz ›
31 08/2019 17:00
SOKÓŁ Kleczew - Radunia Stężyca Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21) szczegóły
idę na mecz ›
03 08/2019 17:00
SOKÓŁ Kleczew 2:1 Bałtyk Koszalin Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności