SOKÓŁ Kleczew | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
KP Starogard Gdański - SOKÓŁ Kleczew Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny (Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1) szczegóły
idę na mecz ›

SOKÓŁ Kleczew

Najbliższy mecz

23 03/2019 18:00
KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - SOKÓŁ Kleczew Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) szczegóły
idę na mecz ›

SOKÓŁ Kleczew

Jakub Antosik
data urodzenia: 26.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Bagrowski
data urodzenia: 10.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dębowski
data urodzenia: 23.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Groszkowski
data urodzenia: 19.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Grzelak
data urodzenia: 10.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Kacprzak
data urodzenia: 08.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kowalczuk
data urodzenia: 06.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kozajda
data urodzenia: 03.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Koziorowski
data urodzenia: 13.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Koziorowski
data urodzenia: 26.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Majewski
data urodzenia: 11.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kuba Młynarski
data urodzenia: 06.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Paczyński
data urodzenia: 03.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Pingot
data urodzenia: 07.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szczęsny
data urodzenia: 02.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Śmiałek
data urodzenia: 03.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Świątnicki
data urodzenia: 05.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Świtalski
data urodzenia: 13.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Theus
data urodzenia: 01.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kyryll Vanyukov
data urodzenia: 04.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Widelski
data urodzenia: 25.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Wolinowski
data urodzenia: 18.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 19 44
2 MIESZKO GNIEZNO 19 42
3 KKS LECH II POZNAŃ 19 42
4 RADUNIA STĘŻYCA 19 42
5 SOKÓŁ KLECZEW 19 36
6 KOTWICA KOŁOBRZEG 19 35
7 BAŁTYK GDYNIA 19 32
8 KP STAROGARD GDAŃSKI 19 31
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 19 31
10 GÓRNIK KONIN 19 29
11 ŚWIT SZCZECIN 19 27
12 GWARDIA KOSZALIN 19 18
13 JAROTA JAROCIN 19 17
14 POGOŃ II SZCZECIN 19 16
15 BAŁTYK KOSZALIN 19 15
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 19 13
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 19 8
18 WDA ŚWIECIE 19 8

Terminarz

30 03/2019 15:00
SOKÓŁ Kleczew - KKS LECH II Poznań Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21) szczegóły
idę na mecz ›
23 03/2019 18:00
KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - SOKÓŁ Kleczew Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) szczegóły
idę na mecz ›
11 08/2018 17:00
KP Starogard Gdański 4:1 SOKÓŁ Kleczew Trzecia liga "Grupa II" Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny (Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności