Sokół Aleksandrów | Trzecia liga

Ostatni mecz

10 08/2018 17:00
Sokół Aleksandrów - KS Ursus W-wa Trzecia liga "Grupa I" Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Aleksandrów Łódzki 98) szczegóły
idę na mecz ›

Sokół Aleksandrów

Sokół Aleksandrów

Michał Abramczyk
data urodzenia: 31.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bogołębski
data urodzenia: 08.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Broź
data urodzenia: 12.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Cempa
data urodzenia: 26.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Gieraga
data urodzenia: 04.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Głowiński
data urodzenia: 11.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kaczmarek
data urodzenia: 01.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kaniecki
data urodzenia: 11.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kasperkiewicz
data urodzenia: 12.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Krysiak
data urodzenia: 05.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Latosek
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Lemanowicz
data urodzenia: 27.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Maćczak
data urodzenia: 20.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Majak
data urodzenia: 14.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Miller
data urodzenia: 01.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Dominik Pecyna
data urodzenia: 14.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Rakowski
data urodzenia: 05.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jakub Rogalski
data urodzenia: 10.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Rosik
data urodzenia: 25.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rozwandowicz
data urodzenia: 24.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Sarafiński
data urodzenia: 18.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Szarpak
data urodzenia: 30.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szymański
data urodzenia: 01.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Ślęzak
data urodzenia: 12.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Woźniczak
data urodzenia: 25.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Żwir
data urodzenia: 12.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 34 75
2 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 34 69
3 RADUNIA STĘŻYCA 34 69
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 34 68
5 MIESZKO GNIEZNO 34 61
6 POLONIA ŚRODA WLKP. 34 60
7 ŚWIT SZCZECIN 34 58
8 BAŁTYK GDYNIA 34 57
9 SOKÓŁ KLECZEW 34 53
10 KP STAROGARD GDAŃSKI 34 51
11 POGOŃ II SZCZECIN 34 45
12 GÓRNIK KONIN 34 41
13 BAŁTYK KOSZALIN 34 40
14 JAROTA JAROCIN 34 38
15 GWARDIA KOSZALIN 34 33
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 34 30
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 34 14
18 WDA ŚWIECIE 34 8

Terminarz

10 08/2018 17:00
Sokół Aleksandrów 2:0 KS Ursus W-wa Trzecia liga "Grupa I" Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Aleksandrów Łódzki 98) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności