Sokół Aleksandrów | Trzecia liga

Sokół Aleksandrów

Sokół Aleksandrów

Damian Bierżyński
data urodzenia: 12.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bogołębski
data urodzenia: 08.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Brudnicki
data urodzenia: 03.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Chojecki
data urodzenia: 13.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Kadłubiak
data urodzenia: 16.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kmak
data urodzenia: 04.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Knera
data urodzenia: 19.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kobiera
data urodzenia: 27.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marciniak
data urodzenia: 03.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Mroczek
data urodzenia: 16.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ostrowski
data urodzenia: 01.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Pawlak
data urodzenia: 20.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Pecyna
data urodzenia: 14.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Porochnicki
data urodzenia: 04.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rogalski
data urodzenia: 10.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Sarafiński
data urodzenia: 18.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Sima
data urodzenia: 25.09.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Sut
data urodzenia: 08.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Szarpak
data urodzenia: 30.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szymański
data urodzenia: 01.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Ślęzak
data urodzenia: 12.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Tomczak
data urodzenia: 09.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wdówka
data urodzenia: 28.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Woźniczak
data urodzenia: 25.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Żylski
data urodzenia: 01.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności