Sokół Aleksandrów | Trzecia liga

Sokół Aleksandrów

Sokół Aleksandrów

Damian Bierżyński
data urodzenia: 12.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bogołębski
data urodzenia: 08.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Brudnicki
data urodzenia: 03.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Chojecki
data urodzenia: 13.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Kadłubiak
data urodzenia: 16.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kmak
data urodzenia: 04.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Knera
data urodzenia: 19.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kobiera
data urodzenia: 27.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marciniak
data urodzenia: 03.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Mroczek
data urodzenia: 16.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ostrowski
data urodzenia: 01.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Pawlak
data urodzenia: 20.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Pecyna
data urodzenia: 14.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Porochnicki
data urodzenia: 04.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rogalski
data urodzenia: 10.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Sarafiński
data urodzenia: 18.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Sima
data urodzenia: 25.09.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Sut
data urodzenia: 08.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Szarpak
data urodzenia: 30.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szymański
data urodzenia: 01.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Ślęzak
data urodzenia: 12.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Tomczak
data urodzenia: 09.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wdówka
data urodzenia: 28.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Woźniczak
data urodzenia: 25.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Żylski
data urodzenia: 01.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 12 27
2 SOKÓŁ KLECZEW 12 26
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 12 26
4 KP STAROGARD GDAŃSKI 12 25
5 MIESZKO GNIEZNO 12 24
6 BAŁTYK GDYNIA 12 23
7 KKS LECH II POZNAŃ 11 23
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 12 21
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 12 19
10 GWARDIA KOSZALIN 12 13
11 ŚWIT SZCZECIN 12 12
12 JAROTA JAROCIN 12 12
13 BAŁTYK KOSZALIN 12 12
14 GÓRNIK KONIN 11 11
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 12 8
16 WDA ŚWIECIE 12 7
17 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 12 6
18 POGOŃ II SZCZECIN 12 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży