ŚLĄSK II WROCŁAW | Trzecia liga

ŚLĄSK WROCŁAW

ŚLĄSK II WROCŁAW

Przemysław Bargiel
3 FANÓW
Dawid Bąk
0 FANÓW
Sebastian Bergier
0 FANÓW
Bartosz Boruń
0 FANÓW
Łukasz Broź
8 FANÓW
Paweł Budzyński
0 FANÓW
Maciej Buławski
0 FANÓW
Patryk Caliński
0 FANÓW
Piotr Celeban
32 FANÓW
Michał Chrapek
3 FANÓW
Dawid Chrobot
0 FANÓW
Guillermo gaston Cotugno lima
0 FANÓW
Kacper Dachnowski
0 FANÓW
Kamil Dankowski
7 FANÓW
Michał Dryja
0 FANÓW
Erik Expósito hernández
0 FANÓW
Paweł Fediuk
0 FANÓW
Bartłomiej Frasik
0 FANÓW
Wiktor Gasztyk
0 FANÓW
Damian Gąska
1 FANÓW
Kacper Głowieńkowski
0 FANÓW
Miłosz Głuski
0 FANÓW
Wojciech Golla
0 FANÓW
Szymon Gołąb
0 FANÓW
Michał Góral
0 FANÓW
Filip Gryglak
0 FANÓW
Ryszard Jakubiak
0 FANÓW
Jakub Jarzębowski
0 FANÓW
Daniel Kajzer
0 FANÓW
Dominik Konopacki
0 FANÓW
Gracjan Korytkowski
0 FANÓW
Grzegorz Kotowicz
0 FANÓW
Szymon Krocz
0 FANÓW
Paweł Kucharczyk
0 FANÓW
Jakub Łabojko
0 FANÓW
Mikołaj Łazarowicz
0 FANÓW
Adrian Łyszczarz
2 FANÓW
Mateusz Maćkowiak
0 FANÓW
Tomasz Mamis
0 FANÓW
Filip Marković
0 FANÓW
Igor Maruszak
0 FANÓW
Krzysztof Mączyński
28 FANÓW
Filip Michalski
0 FANÓW
Mateusz Młynarczyk
0 FANÓW
Michał Mocarski
0 FANÓW
Mateusz Mojka
0 FANÓW
Dawid Musiał
0 FANÓW
Lubambo Musonda
0 FANÓW
Maciej Olczak
0 FANÓW
Patryk Ostrowski
0 FANÓW
Mariusz Pawelec
7 FANÓW
Robert Pich
5 FANÓW
Konrad Poprawa
0 FANÓW
Israel Puerto pineda
0 FANÓW
Matus Putnocky
3 FANÓW
Mateusz Radecki
0 FANÓW
Filip Raicevic
0 FANÓW
Piotr Samiec- talar
0 FANÓW
Mathieu Scalet
0 FANÓW
Michał Skowron
0 FANÓW
Adrian Sobczak
0 FANÓW
Dino Štiglec
0 FANÓW
Michał Stojanowicz
0 FANÓW
Dominik Stupieńko
0 FANÓW
Dariusz Szczerbal
1 FANÓW
Michał Szmigiel
0 FANÓW
Marcin Szpakowski
0 FANÓW
Łukasz Sztylka
0 FANÓW
Patryk Szymański
0 FANÓW
Márk Tamás
0 FANÓW
Julian Trochanowski
0 FANÓW
Miłosz Tysiak
1 FANÓW
Mikołaj Wawrzyniak
0 FANÓW
Łukasz Wiech
1 FANÓW
Olivier Wypart
0 FANÓW
Natan Wysiński
0 FANÓW
Jakub Zawadzki
0 FANÓW
Diego Živulić
0 FANÓW

Trzecia liga "GRUPA III" 2020/2021

poz. drużyna mecze pkt
1 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 6
2 RUCH CHORZÓW S.A. 2 6
3 MKS KLUCZBORK 2 6
4 KS ROW 1964 RYBNIK 2 4
5 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 4
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1 3
7 LKS GOCZAŁKOWICE 2 3
8 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 2 3
9 POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2 3
10 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2 3
11 KS LECHIA ZIELONA GÓRA 1 1
12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 1
13 BTP STAL BRZEG 2 1
14 PIAST ŻMIGRÓD 2 1
15 PAUZA 0 0
16 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0 0
17 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 0
18 MKS MIEDŹ II LEGNICA 2 0
19 WARTA GORZÓW 2 0
20 KS POLONIA NYSA 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności