SKAŁKI STOLEC | Klasa okręgowa

SKAŁKI STOLEC

SKAŁKI STOLEC

Arkadiusz Ciesielski
data urodzenia: 25.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Cwanek
data urodzenia: 22.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Dudzic
data urodzenia: 10.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Faron
data urodzenia: 27.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Głowak
data urodzenia: 27.02.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Idzi
data urodzenia: 03.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Iwanicki
data urodzenia: 23.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Józwiszyn
data urodzenia: 30.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kijak
data urodzenia: 10.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Klimczuk
data urodzenia: 16.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kot
data urodzenia: 16.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Kozłowski
data urodzenia: 31.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Krupiński
data urodzenia: 30.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kupczak
data urodzenia: 02.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kupiec
data urodzenia: 10.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kuranda
data urodzenia: 20.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Molęda
data urodzenia: 13.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Pietrzak
data urodzenia: 13.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Piotrowski
data urodzenia: 04.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Schabowski
data urodzenia: 13.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Soboniak
data urodzenia: 15.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Spyrka
data urodzenia: 05.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Starczynowski
data urodzenia: 06.04.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Stolarski
data urodzenia: 30.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wiśniewski
data urodzenia: 03.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Zalot
data urodzenia: 30.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 FENIX SIENNICA 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 1 3
3 HUTNIK HUTA CZECHY 1 3
4 ORZEŁ UNIN 1 3
5 ZRYW SOBOLEW 1 3
6 MKS MAŁKINIA 1 3
7 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 1
8 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 0 0
10 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 0 0
11 MIEDZANKA MIEDZNA 1 0
12 NAPRZÓD SKÓRZEC 1 0
13 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 1 0
14 WEKTRA ZBUCZYN 1 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 1 0
16 CZARNI WĘGRÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności