SKAŁKI STOLEC | Klasa okręgowa

SKAŁKI STOLEC

SKAŁKI STOLEC

Arkadiusz Ciesielski
data urodzenia: 25.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Cwanek
data urodzenia: 22.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Dudzic
data urodzenia: 10.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Faron
data urodzenia: 27.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Głowak
data urodzenia: 27.02.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Idzi
data urodzenia: 03.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Iwanicki
data urodzenia: 23.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Józwiszyn
data urodzenia: 30.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kijak
data urodzenia: 10.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Klimczuk
data urodzenia: 16.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kot
data urodzenia: 16.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Kozłowski
data urodzenia: 31.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Krupiński
data urodzenia: 30.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kupczak
data urodzenia: 02.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kupiec
data urodzenia: 10.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kuranda
data urodzenia: 20.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Molęda
data urodzenia: 13.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Pietrzak
data urodzenia: 13.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Piotrowski
data urodzenia: 04.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Schabowski
data urodzenia: 13.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Soboniak
data urodzenia: 15.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Spyrka
data urodzenia: 05.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Starczynowski
data urodzenia: 06.04.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Stolarski
data urodzenia: 30.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wiśniewski
data urodzenia: 03.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Zalot
data urodzenia: 30.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności