Sandecja Nowy Sącz | Pierwsza liga

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Grzegorz Baran
data urodzenia: 23.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Basta
data urodzenia: 01.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Chmiel
data urodzenia: 06.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Dudzic
data urodzenia: 18.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Flis
data urodzenia: 10.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Gabrych
data urodzenia: 15.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Kałahur
data urodzenia: 29.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kapsa
data urodzenia: 24.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
B
Bartłomiej Kasprzak
data urodzenia: 12.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Klichowicz
data urodzenia: 28.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Korzym
data urodzenia: 02.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Marek Kozioł
data urodzenia: 01.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kun
data urodzenia: 22.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Szymon Kuźma
data urodzenia: 05.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Łukasik
data urodzenia: 24.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Małkowski
data urodzenia: 19.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Hubert Maślanka
data urodzenia: 30.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Ogorzały
data urodzenia: 05.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Piter bucko
data urodzenia: 28.10.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Szaflarski
data urodzenia: 18.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Szczepański
data urodzenia: 05.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Szeliga
data urodzenia: 24.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Szufryn
data urodzenia: 29.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Tokarczyk
data urodzenia: 03.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Tokarz
data urodzenia: 25.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Wąchała
data urodzenia: 04.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 5 12
2 GKS BEŁCHATÓW SA 5 10
3 MIEDŹ LEGNICA 5 10
4 STAL MIELEC 5 10
5 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 5 9
6 STOMIL OLSZTYN SA 5 9
7 WIGRY SUWAŁKI S.A. 5 8
8 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 5 7
9 TS PODBESKIDZIE S.A. 5 7
10 RADOMIAK SP. Z O.O. 5 7
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5 7
12 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 5 7
13 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5 6
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 6
15 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 5 6
16 KP GKS TYCHY S.A. 5 6
17 OKS ODRA OPOLE 5 1
18 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności