Rywal Ruchna | Klasa A

Ostatni mecz

11 08/2019 17:30

RYWAL RUCHNA

Najbliższy mecz

21 08/2019 17:00
Rywal Ruchna - Wektra Zbuczyn Puchar Polski "Siedlce" Ruchna 72 szczegóły
idę na mecz ›

Rywal Ruchna

Rafał Bałdyga
data urodzenia: 20.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Czarnecki
data urodzenia: 10.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Góralczyk
data urodzenia: 26.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gryglas
data urodzenia: 02.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Szymon Gryglas
data urodzenia: 27.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Arkadiusz Kałuski
data urodzenia: 08.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kocon
data urodzenia: 06.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Kocon
data urodzenia: 06.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kowalczyk
data urodzenia: 27.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kubój
data urodzenia: 30.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kubój
data urodzenia: 04.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Piesak
data urodzenia: 18.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Piesak
data urodzenia: 16.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Polak
data urodzenia: 08.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rostek
data urodzenia: 25.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Rostek
data urodzenia: 27.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Rozbicki
data urodzenia: 07.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sobotka
data urodzenia: 07.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Sobotka
data urodzenia: 05.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Sobotka
data urodzenia: 26.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Stępień
data urodzenia: 17.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Stokowski
data urodzenia: 13.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wójcik
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Wrzosek
data urodzenia: 08.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Zapisek
data urodzenia: 25.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Zawadzki
data urodzenia: 09.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TĘCZA STANISŁAWÓW 1 3
2 WATRA MROZY 1 3
3 TAJFUN JARTYPORY 1 3
4 POLONEZ MORDY 1 3
5 ŁDK ŁOSICE 1 1
6 LKS OSTRÓWEK 1 1
7 TĘCZA KORCZEW 1 1
8 SĘP ŻELECHÓW 1 1
9 RYWAL RUCHNA 1 1
10 KOSOVIA KOSÓW LACKI 1 1
11 OLIMPIA LATOWICZ 1 0
12 ISKRA KOTUŃ 1 0
13 KOLEKTYW OLEŚNICA 1 0
14 WICHER SADOWNE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności