Rudnia Zabłudów | Klasa okręgowa

Rudnia Zabłudów

Rudnia Zabłudów

Bartosz Bańkowski
data urodzenia: 16.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Czerniawski
data urodzenia: 09.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Czurak
data urodzenia: 05.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Danilczuk
data urodzenia: 12.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Iwanicki
data urodzenia: 22.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Karpowicz
data urodzenia: 26.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kiercul
data urodzenia: 31.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Radosław Klepacki
data urodzenia: 13.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Patryk Korolczuk
data urodzenia: 27.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kulikowski
data urodzenia: 20.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Leończuk
data urodzenia: 03.02.1976
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Lewicki
data urodzenia: 24.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Lipski
data urodzenia: 07.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Adrian Lul
data urodzenia: 04.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Łoszakiewicz
data urodzenia: 28.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mściwujewski
data urodzenia: 28.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Muklewicz
data urodzenia: 09.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Obukowicz
data urodzenia: 27.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Owerczuk
data urodzenia: 21.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Pawłowski
data urodzenia: 10.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Puczko
data urodzenia: 08.02.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Tarasiuk
data urodzenia: 12.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Wieremiejuk
data urodzenia: 12.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 2 6
3 FENIX SIENNICA 2 6
4 ZRYW SOBOLEW 2 6
5 ORZEŁ UNIN 2 6
6 CZARNI WĘGRÓW 2 3
7 NAPRZÓD SKÓRZEC 2 3
8 MKS MAŁKINIA 2 3
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 1 1
10 MIEDZANKA MIEDZNA 2 1
11 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 2 1
12 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 1 0
14 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 2 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 2 0
16 WEKTRA ZBUCZYN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności