Rudnia Zabłudów | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2016 15:00
Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże Klasa okręgowa Grupa 1 Zabłudów, Adama Mickiewicza 16 szczegóły
idę na mecz ›

Rudnia Zabłudów

Najbliższy mecz

26 03/2017 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Rudnia Zabłudów Klasa okręgowa Grupa 1 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) szczegóły
idę na mecz ›

Rudnia Zabłudów

Jarosław Artemiuk
data urodzenia: 23.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Bańkowski
data urodzenia: 16.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Czaban
data urodzenia: 24.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Czeremcha
data urodzenia: 03.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Czerniawski
data urodzenia: 09.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Czurak
data urodzenia: 05.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Danilczuk
data urodzenia: 12.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Iwanicki
data urodzenia: 22.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jarmoszko
data urodzenia: 09.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Jendruczek
data urodzenia: 05.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kiercul
data urodzenia: 31.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Klepacki
data urodzenia: 13.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Paweł Klimiuk
data urodzenia: 09.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Korolczuk
data urodzenia: 27.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Leończuk
data urodzenia: 03.02.1976
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Lewicki
data urodzenia: 24.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Łoszakiewicz
data urodzenia: 28.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Lul
data urodzenia: 04.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mściwujewski
data urodzenia: 28.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Muklewicz
data urodzenia: 09.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Obukowicz
data urodzenia: 27.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Owerczuk
data urodzenia: 21.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Puchłowski
data urodzenia: 22.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "PROFI CREDIT" 2016/2017

poz. drużyna mecze pkt
1 KS KUŹNIA USTROŃ 16 43
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 15 40
3 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 16 32
4 LKS PASJONAT DANKOWICE 16 29
5 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 15 29
6 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 15 27
7 LKS BESTWINA 16 26
8 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 16 21
9 RKS CUKROWNIK CHYBIE 16 21
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16 18
11 GLKS WILKOWICE 15 16
12 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 16 12
13 LKS 99 PRUCHNA 16 12
14 LKS BORY PIETRZYKOWICE 16 10
15 LKS LEŚNA 15 9
16 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 15 6

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

02 04/2017 14:00
26 03/2017 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Rudnia Zabłudów Klasa okręgowa Grupa 1 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2016 15:00
Rudnia Zabłudów 1:1 Korona Dobrzyniewo Duże Klasa okręgowa Grupa 1 Zabłudów, Adama Mickiewicza 16 szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży