RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE | Trzecia liga

Ostatni mecz

03 08/2019 17:00
MLKS Znicz Biała Piska - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski w Białej Piskiej (Biała Piska, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Najbliższy mecz

25 08/2019 16:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - PELIKAN Łowicz Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) szczegóły
idę na mecz ›

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Rafał Babul
data urodzenia: 06.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Brokowski
data urodzenia: 08.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Decewicz
data urodzenia: 20.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Dworakowski
data urodzenia: 28.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Grochowski
data urodzenia: 25.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Gromek
data urodzenia: 28.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Hryszko
data urodzenia: 25.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Rafał Kujawa
data urodzenia: 30.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Makal
data urodzenia: 19.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Matus
data urodzenia: 13.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Vahe Mnatsakanyan
data urodzenia: 13.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Niemira
data urodzenia: 12.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pasko
data urodzenia: 28.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Przemielewski
data urodzenia: 22.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Radaszkiewicz
data urodzenia: 19.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rakowiecki
data urodzenia: 20.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Samluk
data urodzenia: 07.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Skibko
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Stanisławski
data urodzenia: 04.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Stankiewicz
data urodzenia: 02.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Wierzbowski
data urodzenia: 24.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2

Terminarz

31 08/2019 17:00
MMKS Concordia Elbląg - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE Trzecia liga "Grupa I" Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) szczegóły
idę na mecz ›
25 08/2019 16:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - PELIKAN Łowicz Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) szczegóły
idę na mecz ›
03 08/2019 17:00
MLKS Znicz Biała Piska 1:1 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski w Białej Piskiej (Biała Piska, Sportowa 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności