RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - KP RKS Lechia 1923 Trzecia liga "Grupa I" Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14 szczegóły
idę na mecz ›

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Rafał Babul
data urodzenia: 06.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Brokowski
data urodzenia: 08.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Dworakowski
data urodzenia: 28.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Faszczewski
data urodzenia: 13.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dmytro Fedota
data urodzenia: 25.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Gajewski
data urodzenia: 11.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Głowicki
data urodzenia: 18.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grochowski
data urodzenia: 25.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Gromek
data urodzenia: 28.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Karol Janik
data urodzenia: 20.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kujawa
data urodzenia: 30.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Makal
data urodzenia: 19.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mikołajczyk
data urodzenia: 17.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Niemira
data urodzenia: 12.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Olesiński
data urodzenia: 03.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pasko
data urodzenia: 28.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rakowiecki
data urodzenia: 20.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Samluk
data urodzenia: 07.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Skibko
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Stanisławski
data urodzenia: 04.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Stankiewicz
data urodzenia: 02.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Tecław
data urodzenia: 03.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nazar Yedynak
data urodzenia: 03.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zambrowski
data urodzenia: 22.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Zysik
data urodzenia: 19.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 34 75
2 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 34 69
3 RADUNIA STĘŻYCA 34 69
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 34 68
5 MIESZKO GNIEZNO 34 61
6 POLONIA ŚRODA WLKP. 34 60
7 ŚWIT SZCZECIN 34 58
8 BAŁTYK GDYNIA 34 57
9 SOKÓŁ KLECZEW 34 53
10 KP STAROGARD GDAŃSKI 34 51
11 POGOŃ II SZCZECIN 34 45
12 GÓRNIK KONIN 34 41
13 BAŁTYK KOSZALIN 34 40
14 JAROTA JAROCIN 34 38
15 GWARDIA KOSZALIN 34 33
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 34 30
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 34 14
18 WDA ŚWIECIE 34 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności