RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - Lechia Tomaszów Trzecia liga "Grupa I" Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14 szczegóły
idę na mecz ›

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Najbliższy mecz

24 03/2019 16:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - KS Ursus W-wa Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) szczegóły
idę na mecz ›

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Rafał Babul
data urodzenia: 06.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Brokowski
data urodzenia: 08.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Faszczewski
data urodzenia: 13.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Gajewski
data urodzenia: 11.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Głowicki
data urodzenia: 18.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grochowski
data urodzenia: 25.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Gromek
data urodzenia: 28.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Karol Janik
data urodzenia: 20.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kujawa
data urodzenia: 30.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Makal
data urodzenia: 19.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mikołajczyk
data urodzenia: 17.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Niemira
data urodzenia: 12.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Olesiński
data urodzenia: 03.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pasko
data urodzenia: 28.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rakowiecki
data urodzenia: 20.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Samluk
data urodzenia: 07.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Skibko
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Stanisławski
data urodzenia: 04.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Stankiewicz
data urodzenia: 02.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Tecław
data urodzenia: 03.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nazar Yedynak
data urodzenia: 03.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zambrowski
data urodzenia: 22.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Zysik
data urodzenia: 19.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 19 44
2 MIESZKO GNIEZNO 19 42
3 KKS LECH II POZNAŃ 19 42
4 RADUNIA STĘŻYCA 19 42
5 SOKÓŁ KLECZEW 19 36
6 KOTWICA KOŁOBRZEG 19 35
7 BAŁTYK GDYNIA 19 32
8 KP STAROGARD GDAŃSKI 19 31
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 19 31
10 GÓRNIK KONIN 19 29
11 ŚWIT SZCZECIN 19 27
12 GWARDIA KOSZALIN 19 18
13 JAROTA JAROCIN 19 17
14 POGOŃ II SZCZECIN 19 16
15 BAŁTYK KOSZALIN 19 15
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 19 13
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 19 8
18 WDA ŚWIECIE 19 8

Terminarz

30 03/2019 15:00
UNIA Skierniewice - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE Trzecia liga "Grupa I" Unia Skierniewice (Skierniewice, Pomologiczna 10) szczegóły
idę na mecz ›
24 03/2019 16:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - KS Ursus W-wa Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) szczegóły
idę na mecz ›
11 08/2018 17:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 0:2 Lechia Tomaszów Trzecia liga "Grupa I" Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14 szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności