RUCH CHORZÓW SA | Pierwsza liga

RUCH CHORZÓW SA

RUCH CHORZÓW SA

Artur Balicki
data urodzenia: 11.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Jakub Bielecki
data urodzenia: 28.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gracjan Komarnicki
data urodzenia: 02.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Hubert Kotus
data urodzenia: 28.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kowalczyk
data urodzenia: 09.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Jakub Kowalski
data urodzenia: 09.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Kulejewski
data urodzenia: 30.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Adrian Liberacki
data urodzenia: 26.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Majewski
data urodzenia: 05.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dominik Małkowski
data urodzenia: 07.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Giacomo Mello corbelini
data urodzenia: 11.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartosz Nowakowski
data urodzenia: 12.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kewin Paszek
data urodzenia: 09.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adam Pazio
data urodzenia: 27.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Miłosz Przybecki
data urodzenia: 02.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Rutkowski
data urodzenia: 23.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Siedlik
data urodzenia: 06.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Sikora
data urodzenia: 20.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Słoma
data urodzenia: 20.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Starzyński
data urodzenia: 02.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Miłosz Trojak
data urodzenia: 05.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Urbańczyk
data urodzenia: 02.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Santiago Villafane
data urodzenia: 19.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Walski
data urodzenia: 27.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Wdowik
data urodzenia: 25.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wojciechowski
data urodzenia: 24.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zawal
data urodzenia: 01.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 21 48
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 21 38
3 STAL MIELEC 21 37
4 ŁKS ŁÓDŹ 21 37
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 21 32
6 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 21 30
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 21 29
8 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 21 29
9 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 21 27
10 BYTOVIA BYTÓW 21 26
11 TYSKI SPORT S.A. 21 26
12 OKS ODRA OPOLE 20 23
13 WARTA POZNAŃ SA 21 23
14 CHROBRY GŁOGÓW 21 23
15 WIGRY SUWAŁKI 20 22
16 STOMIL OLSZTYN SA 21 19
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 21 18
18 GARBARNIA KRAKÓW 21 16
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności