RUCH CHORZÓW S.A. | Druga liga

RUCH CHORZÓW SA

RUCH CHORZÓW S.A.

Mateusz Bartolewski
data urodzenia: 12.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bielecki
data urodzenia: 28.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Byszewski
data urodzenia: 31.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Duchowski
data urodzenia: 27.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Foszmańczyk
data urodzenia: 07.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Idzik
data urodzenia: 01.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kędziora
data urodzenia: 20.12.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kulejewski
data urodzenia: 30.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kamil Lech
data urodzenia: 15.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Lechowicz
data urodzenia: 03.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Machała
data urodzenia: 03.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dominik Małkowski
data urodzenia: 07.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Paweł Mandrysz
data urodzenia: 01.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mokrzycki
data urodzenia: 29.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Nowak
data urodzenia: 12.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Obst
data urodzenia: 06.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Podgórski
data urodzenia: 30.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jakub Rudek
data urodzenia: 22.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Sikora
data urodzenia: 20.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Smug
data urodzenia: 14.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Michał Walski
data urodzenia: 27.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Wdowik
data urodzenia: 25.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Winciersz
data urodzenia: 05.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Lucjan Zieliński
data urodzenia: 04.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 STAL RZESZÓW S.A. 9 19
2 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 9 18
3 RESOVIA RZESZÓW 9 17
4 GARBARNIA KRAKÓW 9 16
5 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 9 16
6 BYTOVIA BYTÓW 9 15
7 WIDZEW ŁÓDŹ SA 9 15
8 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 9 15
9 BŁĘKITNI STARGARD 9 15
10 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 9 14
11 KKS LECH II POZNAŃ 8 13
12 MKP POGOŃ SIEDLCE 9 12
13 ELANA TORUŃ 9 11
14 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 9 8
15 GÓRNIK POLKOWICE 8 7
16 STAL STALOWA WOLA P.S.A. 9 5
17 KS LEGIONOVIA 9 3
18 GRYF WEJHEROWO WKS 9 2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności