Rospuda Filipów | Klasa A

Rospuda Filipów

Rospuda Filipów

Krystian Adamejt
data urodzenia: 05.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bogdan
data urodzenia: 21.05.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bujnowski
data urodzenia: 02.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Domański
data urodzenia: 27.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Gużewski
data urodzenia: 10.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kamil Iwanowski
data urodzenia: 29.07.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jasielczuk
data urodzenia: 25.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jaśko
data urodzenia: 30.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jaśko
data urodzenia: 11.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Jurewicz
data urodzenia: 03.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jurewicz
data urodzenia: 27.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jurewicz
data urodzenia: 27.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Konieczny
data urodzenia: 22.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Korejwo
data urodzenia: 13.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kukowski
data urodzenia: 12.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Olsztyn
data urodzenia: 03.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ołowniuk
data urodzenia: 26.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Przemielewski
data urodzenia: 13.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Szczerbowski
data urodzenia: 25.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Szuliński
data urodzenia: 15.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Tarasiewicz
data urodzenia: 21.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wasilewski
data urodzenia: 26.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wasilewski
data urodzenia: 05.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zieliński
data urodzenia: 03.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Żegaczewski
data urodzenia: 26.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Żegaczewski
data urodzenia: 07.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Żukowski
data urodzenia: 22.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności