Rospuda Filipów | Klasa A

Rospuda Filipów

Rospuda Filipów

Krystian Adamejt
data urodzenia: 05.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bogdan
data urodzenia: 21.05.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bujnowski
data urodzenia: 02.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Domański
data urodzenia: 27.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Gużewski
data urodzenia: 10.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kamil Iwanowski
data urodzenia: 29.07.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jasielczuk
data urodzenia: 25.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jaśko
data urodzenia: 30.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jaśko
data urodzenia: 11.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Jurewicz
data urodzenia: 03.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jurewicz
data urodzenia: 27.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jurewicz
data urodzenia: 27.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Konieczny
data urodzenia: 22.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Korejwo
data urodzenia: 13.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kukowski
data urodzenia: 12.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Olsztyn
data urodzenia: 03.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ołowniuk
data urodzenia: 26.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Przemielewski
data urodzenia: 13.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Szczerbowski
data urodzenia: 25.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Szuliński
data urodzenia: 15.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Tarasiewicz
data urodzenia: 21.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wasilewski
data urodzenia: 26.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wasilewski
data urodzenia: 05.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zieliński
data urodzenia: 03.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Żegaczewski
data urodzenia: 26.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Żegaczewski
data urodzenia: 07.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Żukowski
data urodzenia: 22.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 8 22
2 BŁĘKITNI GĄBIN 8 20
3 WICHER CIESZEWO 8 15
4 ZORZA SZCZAWIN K. 8 15
5 ULKS CIÓŁKOWO 7 11
6 GKS GÓRA 8 10
7 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 8 10
8 SZOPEN SANNIKI 8 8
9 POLONIA RADZANOWO 8 8
10 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 8 7
11 MAZOWIA SŁUBICE 8 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 7 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży