ROLIMPEX GKS LZS Wikielec | Trzecia liga

GKS LZS Wikielec

ROLIMPEX GKS LZS Wikielec

Krystian Augustyniak
data urodzenia: 18.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Briszke
data urodzenia: 29.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sergey Gurov
data urodzenia: 09.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jajkowski
data urodzenia: 03.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Jajkowski
data urodzenia: 06.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kacperek
data urodzenia: 12.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kamiński
data urodzenia: 18.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kapela
data urodzenia: 06.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kolcz
data urodzenia: 31.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Lewandowski
data urodzenia: 12.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Łopatyński
data urodzenia: 22.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Malanowski
data urodzenia: 29.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Nowiński
data urodzenia: 15.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Piceluk
data urodzenia: 27.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Borys Piórkowski
data urodzenia: 31.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Yahor Pitsyk
data urodzenia: 01.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Płoski
data urodzenia: 02.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sagan
data urodzenia: 11.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Sobociński
data urodzenia: 11.03.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Stępka
data urodzenia: 27.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Suszczewicz
data urodzenia: 07.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tomczyk
data urodzenia: 18.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Tomkiewicz
data urodzenia: 21.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wrzosek
data urodzenia: 11.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wypniewski
data urodzenia: 01.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zakrzewski
data urodzenia: 10.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 12 27
2 SOKÓŁ KLECZEW 12 26
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 12 26
4 KP STAROGARD GDAŃSKI 12 25
5 MIESZKO GNIEZNO 12 24
6 BAŁTYK GDYNIA 12 23
7 KKS LECH II POZNAŃ 11 23
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 12 21
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 12 19
10 GWARDIA KOSZALIN 12 13
11 ŚWIT SZCZECIN 12 12
12 JAROTA JAROCIN 12 12
13 BAŁTYK KOSZALIN 12 12
14 GÓRNIK KONIN 11 11
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 12 8
16 WDA ŚWIECIE 12 7
17 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 12 6
18 POGOŃ II SZCZECIN 12 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży