ROLIMPEX GKS LZS Wikielec | Trzecia liga

GKS LZS Wikielec

ROLIMPEX GKS LZS Wikielec

Krystian Augustyniak
data urodzenia: 18.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Briszke
data urodzenia: 29.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sergey Gurov
data urodzenia: 09.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jajkowski
data urodzenia: 03.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Jajkowski
data urodzenia: 06.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kacperek
data urodzenia: 12.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kamiński
data urodzenia: 18.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kapela
data urodzenia: 06.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kolcz
data urodzenia: 31.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Lewandowski
data urodzenia: 12.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Łopatyński
data urodzenia: 22.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Malanowski
data urodzenia: 29.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Nowiński
data urodzenia: 15.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Piceluk
data urodzenia: 27.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Borys Piórkowski
data urodzenia: 31.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Yahor Pitsyk
data urodzenia: 01.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Płoski
data urodzenia: 02.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sagan
data urodzenia: 11.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Sobociński
data urodzenia: 11.03.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Stępka
data urodzenia: 27.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Suszczewicz
data urodzenia: 07.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tomczyk
data urodzenia: 18.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Tomkiewicz
data urodzenia: 21.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wrzosek
data urodzenia: 11.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wypniewski
data urodzenia: 01.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zakrzewski
data urodzenia: 10.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 2 6
2 POLONIA ŚRODA WLKP. 2 4
3 KP STAROGARD GDAŃSKI 2 4
4 KKS LECH II POZNAŃ 2 4
5 WDA ŚWIECIE 2 4
6 JAROTA JAROCIN 2 4
7 ŚWIT SZCZECIN 2 4
8 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2 3
9 GWARDIA KOSZALIN 2 3
10 KOTWICA KOŁOBRZEG 2 3
11 MIESZKO GNIEZNO 2 2
12 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 2 2
13 GÓRNIK KONIN 2 1
14 BAŁTYK GDYNIA 2 1
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 2 1
16 SOKÓŁ KLECZEW 2 1
17 POGOŃ II SZCZECIN 2 0
18 BAŁTYK KOSZALIN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży