RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | Pierwsza liga

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.

Jakub Apolinarski
data urodzenia: 04.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bartl
data urodzenia: 05.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Czerkas
data urodzenia: 13.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Domański
data urodzenia: 05.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrick friday Eze
data urodzenia: 22.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Figiel
data urodzenia: 08.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Gliwa
data urodzenia: 08.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Góra
data urodzenia: 04.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Arkadiusz Kasperkiewicz
data urodzenia: 29.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Kamil Kościelny
data urodzenia: 04.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Krzyżak
data urodzenia: 24.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kun
data urodzenia: 20.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Szymon Lewicki
data urodzenia: 05.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Malinowski
data urodzenia: 24.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Damian Michalik
data urodzenia: 31.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Musiolik
data urodzenia: 19.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Niewulis
data urodzenia: 21.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Nojszewski
data urodzenia: 13.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Chidiebere chijioke Nwakali
data urodzenia: 26.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Danian Pavlas
data urodzenia: 06.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomas Petrasek
data urodzenia: 02.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Sapała
data urodzenia: 11.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Petr Schwarz
data urodzenia: 12.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Szczepański
data urodzenia: 22.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Szumski
data urodzenia: 06.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Franciszek Wróblewski
data urodzenia: 10.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zachara
data urodzenia: 27.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 9 17
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 17
3 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
4 KP GKS TYCHY S.A. 9 16
5 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
6 STAL MIELEC 9 16
7 MIEDŹ LEGNICA 9 14
8 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
9 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 9 13
10 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
12 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 11
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
16 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 9 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności