Puszcza Niepołomice | Pierwsza liga

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice

Mateusz Bartków
data urodzenia: 25.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bąk
data urodzenia: 28.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Chlebda
data urodzenia: 24.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Czarny
data urodzenia: 13.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Furtak
data urodzenia: 28.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Gwiazda
data urodzenia: 05.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Halczak
data urodzenia: 19.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Kotwica
data urodzenia: 10.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kura
data urodzenia: 01.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mikołajczyk
data urodzenia: 28.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Nowak
data urodzenia: 07.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Marcin Orłowski
data urodzenia: 07.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Przybysz
data urodzenia: 14.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Sajdak
data urodzenia: 07.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Stawarczyk
data urodzenia: 29.09.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Stefanik
data urodzenia: 25.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Stępień
data urodzenia: 07.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Szczepaniak
data urodzenia: 08.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Tomalski
data urodzenia: 19.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Ifeanyi Uwakwe
data urodzenia: 12.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Widejko
data urodzenia: 10.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wojtaszek
data urodzenia: 28.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Zagórski
data urodzenia: 04.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Zając
data urodzenia: 13.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Żurek
data urodzenia: 15.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Żytek
data urodzenia: 08.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 4 9
2 WARTA POZNAŃ SA 4 9
3 TS PODBESKIDZIE S.A. 4 7
4 GKS BEŁCHATÓW SA 4 7
5 MIEDŹ LEGNICA 4 7
6 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 4 7
7 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 4 7
8 STAL MIELEC 4 7
9 RADOMIAK SP. Z O.O. 4 6
10 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 4 6
11 SANDECJA NOWY SĄCZ 4 6
12 STOMIL OLSZTYN SA 4 6
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 4 5
14 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4 5
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 4 4
16 KP GKS TYCHY S.A. 4 3
17 OKS ODRA OPOLE 4 1
18 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 4 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności