Puszcza Hajnówka | Klasa okręgowa

Puszcza Hajnówka

Puszcza Hajnówka

Grzegorz Aleksiejczuk
data urodzenia: 04.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriel Artemiuk
data urodzenia: 29.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bagrowski
data urodzenia: 25.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bugwin
data urodzenia: 16.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Chilimoniuk
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Chrzanowski
data urodzenia: 01.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Czarnota
data urodzenia: 09.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Czeplik
data urodzenia: 20.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Czurak
data urodzenia: 21.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gagan
data urodzenia: 31.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Grygorowicz
data urodzenia: 28.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grygoruk
data urodzenia: 15.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Grzanka
data urodzenia: 04.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Hudoń
data urodzenia: 03.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Kicel
data urodzenia: 30.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kozak
data urodzenia: 01.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Leszczyński
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Lewczuk
data urodzenia: 15.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Łyżwa
data urodzenia: 14.06.1969
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Milcz
data urodzenia: 05.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Nakielski
data urodzenia: 21.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Ojdana
data urodzenia: 26.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Rogoziński
data urodzenia: 26.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Sokół
data urodzenia: 03.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Wilenta
data urodzenia: 05.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wojno
data urodzenia: 29.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Żabiński
data urodzenia: 10.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UNIA IŁÓW 1 3
2 ORZEŁ GOLESZYN 1 3
3 SKRA DROBIN 1 1
4 STEGNY WYSZOGRÓD 1 1
5 DELTA SŁUPNO 0 0
6 SKRWA ŁUKOMIE 0 0
7 AMATOR MASZEWO 0 0
8 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 0 0
9 STOCZNIOWIEC PŁOCK 0 0
10 ŚWIT STAROŹREBY 0 0
11 UNIA CZERMNO 0 0
12 ZRYW BIELSK 0 0
13 POGOŃ SŁUPIA 1 0
14 START PROBOSZCZEWICE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży