Puszcza Hajnówka | Klasa okręgowa

Puszcza Hajnówka

Puszcza Hajnówka

Grzegorz Aleksiejczuk
data urodzenia: 04.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriel Artemiuk
data urodzenia: 29.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bagrowski
data urodzenia: 25.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bugwin
data urodzenia: 16.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Chilimoniuk
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Chrzanowski
data urodzenia: 01.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Czarnota
data urodzenia: 09.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Czeplik
data urodzenia: 20.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Czurak
data urodzenia: 21.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gagan
data urodzenia: 31.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Grygorowicz
data urodzenia: 28.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grygoruk
data urodzenia: 15.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Grzanka
data urodzenia: 04.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Hudoń
data urodzenia: 03.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Kicel
data urodzenia: 30.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kozak
data urodzenia: 01.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Leszczyński
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Lewczuk
data urodzenia: 15.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Łyżwa
data urodzenia: 14.06.1969
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Milcz
data urodzenia: 05.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Nakielski
data urodzenia: 21.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Ojdana
data urodzenia: 26.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Rogoziński
data urodzenia: 26.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Sokół
data urodzenia: 03.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Wilenta
data urodzenia: 05.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wojno
data urodzenia: 29.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Żabiński
data urodzenia: 10.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności