Promień Mońki | IV Liga

Promień Mońki

Promień Mońki

Maciej Andraka
data urodzenia: 03.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Beczko
data urodzenia: 13.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Chojnowski
data urodzenia: 16.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Grabowski
data urodzenia: 12.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Grygo
data urodzenia: 22.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kolendo
data urodzenia: 10.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Kulikowski
data urodzenia: 28.01.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Maciorowski
data urodzenia: 09.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Magnuszewski
data urodzenia: 10.05.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Misiewicz
data urodzenia: 22.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mocarski
data urodzenia: 14.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Odyjewski
data urodzenia: 06.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Pawełko
data urodzenia: 11.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Pawełko
data urodzenia: 02.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Poliński
data urodzenia: 25.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Purta
data urodzenia: 13.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Purta
data urodzenia: 30.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Raczko
data urodzenia: 28.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Reduta
data urodzenia: 04.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Stachelek
data urodzenia: 25.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Sulewski
data urodzenia: 20.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Szypcio
data urodzenia: 23.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Wiński
data urodzenia: 07.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Woronowicz
data urodzenia: 04.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Ziemkiewicz
data urodzenia: 23.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ARKA II GDYNIA SSA 7 19
2 GKS PRZODKOWO 7 19
3 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 7 17
4 GRYF SŁUPSK S.A. 7 15
5 CARTUSIA KARTUZY 7 15
6 WIERZYCA PELPLIN 7 10
7 POWIŚLE DZIERZGOŃ 7 9
8 WDA LIPUSZ 7 9
9 GEDANIA GDAŃSK 7 9
10 POGOŃ LĘBORK 7 9
11 LECHIA II GDAŃSK 7 8
12 KTS-K WIKĘD LUZINO 7 8
13 STOLEM GNIEWINO 7 7
14 JANTAR USTKA 7 6
15 GKS KOWALE 7 6
16 GWIAZDA KARSIN 7 4
17 JAGUAR GDAŃSK 7 4
18 LIPNICZANKA LIPNICA 7 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności