POWAŁA TACZÓW | Klasa A

POWAŁA TACZÓW

POWAŁA TACZÓW

Maciej Adamczyk
data urodzenia: 30.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Adamczyk
data urodzenia: 08.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Bilski
data urodzenia: 19.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Bochniak
data urodzenia: 23.07.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Chęć
data urodzenia: 07.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Figura
data urodzenia: 21.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Gołąbek
data urodzenia: 23.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gołębiowski
data urodzenia: 28.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Gomuła
data urodzenia: 14.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Gomuła
data urodzenia: 12.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Gorzewski
data urodzenia: 02.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Imiołek
data urodzenia: 05.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Jabłonka
data urodzenia: 21.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jakóbiak
data urodzenia: 08.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jakóbiak
data urodzenia: 20.10.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jakóbiak
data urodzenia: 28.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jakóbiak
data urodzenia: 13.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jerzyna
data urodzenia: 11.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Jeżak
data urodzenia: 21.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Karaś
data urodzenia: 14.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kaszuba
data urodzenia: 03.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kolbus
data urodzenia: 12.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kołtun
data urodzenia: 01.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kołtun
data urodzenia: 14.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Korgul
data urodzenia: 27.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kosowski
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Kostrzewa
data urodzenia: 23.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kostrzewa
data urodzenia: 22.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Król
data urodzenia: 27.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Król
data urodzenia: 25.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kuraś
data urodzenia: 05.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Emil Marchewa
data urodzenia: 08.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marchewa
data urodzenia: 19.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Michnicki
data urodzenia: 27.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Mitak
data urodzenia: 19.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mitak
data urodzenia: 10.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Norek
data urodzenia: 02.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Paterek
data urodzenia: 06.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Pawlicki
data urodzenia: 21.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Pudzianowski
data urodzenia: 23.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Pysiak
data urodzenia: 08.01.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Pysiak
data urodzenia: 04.03.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Pytka
data urodzenia: 21.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Rogala
data urodzenia: 13.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Roszowski
data urodzenia: 24.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Skowronek
data urodzenia: 02.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Sobieraj
data urodzenia: 02.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Sobol
data urodzenia: 11.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Stańczykowski
data urodzenia: 07.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Stawczyk
data urodzenia: 22.06.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stępień
data urodzenia: 01.08.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Sułecki
data urodzenia: 01.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ireneusz Urbaniak
data urodzenia: 10.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Wiśniewski
data urodzenia: 31.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Witczak
data urodzenia: 13.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Woźniak
data urodzenia: 03.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TAJFUN JARTYPORY 6 14
2 WATRA MROZY 6 13
3 POLONEZ MORDY 6 11
4 ŁDK ŁOSICE 6 10
5 RYWAL RUCHNA 6 9
6 KOLEKTYW OLEŚNICA 6 8
7 KOSOVIA KOSÓW LACKI 6 8
8 TĘCZA STANISŁAWÓW 6 8
9 LKS OSTRÓWEK 6 8
10 SĘP ŻELECHÓW 6 8
11 WICHER SADOWNE 6 7
12 TĘCZA KORCZEW 6 5
13 ISKRA KOTUŃ 6 3
14 OLIMPIA LATOWICZ 6 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności