POLONIA WARSZAWA S.A. | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 19:00
POLONIA WARSZAWA S.A. - MLKS Victoria Sulejówek Trzecia liga "Grupa I" Polonia Warszawa (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6) szczegóły
idę na mecz ›

POLONIA WARSZAWA S.A.

Najbliższy mecz

POLONIA WARSZAWA S.A.

Wiktor Babiński
data urodzenia: 29.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Balawejder
data urodzenia: 22.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Cesarek
data urodzenia: 27.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Gnypek
data urodzenia: 18.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kamiński
data urodzenia: 04.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kamiński
data urodzenia: 09.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kluska
data urodzenia: 22.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Sebastian Kobiera
data urodzenia: 27.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kowalczyk
data urodzenia: 27.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Małek
data urodzenia: 30.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Piotr Maślanka
data urodzenia: 19.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Olczak
data urodzenia: 30.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Krystian Pieczara
data urodzenia: 12.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
N
Czarek Sauczek
data urodzenia: 11.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adrian Sołoducha
data urodzenia: 03.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szabat
data urodzenia: 19.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Kacper Wasilewski
data urodzenia: 13.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Wilanowski
data urodzenia: 01.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wiśniewski
data urodzenia: 12.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Grzegorz Wojdyga
data urodzenia: 08.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
O
Arkadiusz Zagórski
data urodzenia: 26.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Zajączkowski
data urodzenia: 03.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zembrowski
data urodzenia: 31.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności