POLONIA WARSZAWA S.A. | Trzecia liga

POLONIA WARSZAWA S.A.

POLONIA WARSZAWA S.A.

Jan Balawejder
data urodzenia: 22.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bochenek
data urodzenia: 28.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Tomasz Chałas
data urodzenia: 20.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Choroś
data urodzenia: 25.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Marcin Gawron
data urodzenia: 02.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Gromek
data urodzenia: 28.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Kluska
data urodzenia: 22.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Bazyli Kokot
data urodzenia: 10.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Mateusz Małek
data urodzenia: 30.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Mariusz Marczak
data urodzenia: 27.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Piotr Maślanka
data urodzenia: 19.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Olczak
data urodzenia: 30.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Michał Oświęcimka
data urodzenia: 07.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pieczara
data urodzenia: 12.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
N
Czarek Sauczek
data urodzenia: 11.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Tomasz Siryk
data urodzenia: 30.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szabat
data urodzenia: 19.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Sebastian Szymerski
data urodzenia: 23.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Tobjasz
data urodzenia: 02.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Maciej Wilanowski
data urodzenia: 01.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wiśniewski
data urodzenia: 12.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Grzegorz Wojdyga
data urodzenia: 08.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
O
Rafał Zembrowski
data urodzenia: 31.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Zych
data urodzenia: 22.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 28 64
2 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 29 62
3 RADUNIA STĘŻYCA 29 61
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 29 58
5 MIESZKO GNIEZNO 29 55
6 POLONIA ŚRODA WLKP. 29 51
7 SOKÓŁ KLECZEW 29 49
8 BAŁTYK GDYNIA 29 48
9 ŚWIT SZCZECIN 29 47
10 KP STAROGARD GDAŃSKI 29 44
11 GÓRNIK KONIN 29 37
12 BAŁTYK KOSZALIN 29 33
13 POGOŃ II SZCZECIN 29 32
14 JAROTA JAROCIN 29 31
15 GWARDIA KOSZALIN 29 24
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 29 21
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 28 14
18 WDA ŚWIECIE 29 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności