POLONIA WARSZAWA S.A. | Trzecia liga

POLONIA WARSZAWA S.A.

POLONIA WARSZAWA S.A.

Jan Balawejder
data urodzenia: 22.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bochenek
data urodzenia: 28.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Tomasz Chałas
data urodzenia: 20.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Choroś
data urodzenia: 25.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Marcin Gawron
data urodzenia: 02.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Gromek
data urodzenia: 28.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Kluska
data urodzenia: 22.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Bazyli Kokot
data urodzenia: 10.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Mateusz Małek
data urodzenia: 30.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Mariusz Marczak
data urodzenia: 27.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Piotr Maślanka
data urodzenia: 19.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Olczak
data urodzenia: 30.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Michał Oświęcimka
data urodzenia: 07.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pieczara
data urodzenia: 12.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
N
Czarek Sauczek
data urodzenia: 11.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Tomasz Siryk
data urodzenia: 30.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szabat
data urodzenia: 19.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Sebastian Szymerski
data urodzenia: 23.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Tobjasz
data urodzenia: 02.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Maciej Wilanowski
data urodzenia: 01.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wiśniewski
data urodzenia: 12.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Grzegorz Wojdyga
data urodzenia: 08.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
O
Rafał Zembrowski
data urodzenia: 31.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Zych
data urodzenia: 22.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności