Polonia Raczki | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

12 08/2018 16:00
Polonia Raczki - LZS Narewka Klasa okręgowa Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

Polonia Raczki

Polonia Raczki

Krystian Adamejt
data urodzenia: 05.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Babkowski
data urodzenia: 02.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gieniul
data urodzenia: 05.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Grochowski
data urodzenia: 18.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jankowski
data urodzenia: 18.06.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jankowski
data urodzenia: 07.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jarząbski
data urodzenia: 27.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kalwajtys
data urodzenia: 16.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kareło
data urodzenia: 11.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Korejwo
data urodzenia: 13.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kosak
data urodzenia: 23.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kotarski
data urodzenia: 30.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Michałowski
data urodzenia: 01.03.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Michałowski
data urodzenia: 08.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Mucharski
data urodzenia: 06.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Naruszewicz
data urodzenia: 24.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Nowikowski
data urodzenia: 30.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ołowniuk
data urodzenia: 26.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Ostaszewski
data urodzenia: 13.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Parafinowicz
data urodzenia: 09.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Siejda
data urodzenia: 29.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Szyłak
data urodzenia: 13.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Szyłak
data urodzenia: 13.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świeżyński
data urodzenia: 07.05.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Uździło
data urodzenia: 30.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Żołobko
data urodzenia: 07.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9

Terminarz

12 08/2018 16:00
Polonia Raczki 1:1 LZS Narewka Klasa okręgowa Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) szczegóły

Promocje

Kalendarz Kibica ścienny duży 100-lecie PZPN 2019

49,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży