Polonia Raczki | Klasa A

Polonia Raczki

Polonia Raczki

Krystian Adamejt
data urodzenia: 05.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Babkowski
data urodzenia: 02.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Brodowski
data urodzenia: 06.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gieniul
data urodzenia: 05.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Górski
data urodzenia: 29.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Grochowski
data urodzenia: 18.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jankowski
data urodzenia: 18.06.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jarząbski
data urodzenia: 27.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Jurewicz
data urodzenia: 25.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kalwajtys
data urodzenia: 16.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kareło
data urodzenia: 11.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Korejwo
data urodzenia: 13.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kosak
data urodzenia: 23.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Michałowski
data urodzenia: 01.03.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Michałowski
data urodzenia: 08.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Miłun
data urodzenia: 20.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Mucharski
data urodzenia: 06.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Naruszewicz
data urodzenia: 24.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Nowikowski
data urodzenia: 30.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ołowniuk
data urodzenia: 26.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Ostaszewski
data urodzenia: 13.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Siejda
data urodzenia: 29.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Siermiński
data urodzenia: 01.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świeżyński
data urodzenia: 07.05.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Wojnowski
data urodzenia: 06.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Żołobko
data urodzenia: 07.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży