POLONIA II Środa Wlkp. | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

15 08/2019 13:00
POLONIA II Środa Wlkp. - ORKAN Jarosławiec Klasa okręgowa Grupa 3 Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12) szczegóły
idę na mecz ›

POLONIA Środa Wlkp.

Najbliższy mecz

27 10/2019 12:00
POLONIA II Środa Wlkp. - AVIA KAMIONKI Klasa okręgowa Grupa 3 Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12) szczegóły
idę na mecz ›

POLONIA II Środa Wlkp.

Dawid Andrzejewski
0 FANÓW
Franciszek Biskup
0 FANÓW
Adam Borucki
0 FANÓW
Tomasz Ceglewski
0 FANÓW
Jacek Chraplak
0 FANÓW
Bartosz Cyrak
0 FANÓW
Grzegorz Dostatni
0 FANÓW
Jakub Draszczyk
0 FANÓW
Kamil Drzewiecki
0 FANÓW
Przemysław Frąckowiak
0 FANÓW
Miłosz Garstkiewicz
0 FANÓW
Kacper Gołębiewski
0 FANÓW
Miłosz Gościniak
0 FANÓW
Michał Górzyński
0 FANÓW
Jędrzej Grześkowiak
0 FANÓW
Luis alfonso Henriquez ledezma
0 FANÓW
Mateusz Janczar
0 FANÓW
Mikołaj Janicki
0 FANÓW
Mateusz Jankowski
0 FANÓW
Oskar Janoś
1 FANÓW
Krzysztof Kaźmierczak
0 FANÓW
Jan Kiel
0 FANÓW
Marcin Kmieciak
0 FANÓW
Oskar Kozłowski
0 FANÓW
Wiktor Kozłowski
0 FANÓW
Jędrzej Kujawa
0 FANÓW
Mikołaj Łoniewski
0 FANÓW
Michał Madaj
0 FANÓW
Grzegorz Małolepszy
0 FANÓW
Filip Michalak
0 FANÓW
Michał Mikołajczak
0 FANÓW
Patryk Miśkiewicz
0 FANÓW
Dawid Mostowski
0 FANÓW
Kacper Nowak
0 FANÓW
Dawid Nyczak
0 FANÓW
Norbert Parus
0 FANÓW
Chrystian Pluta
0 FANÓW
Tymoteusz Puchalski
0 FANÓW
Dawid Puchalski
0 FANÓW
Kacper Robaczyński
0 FANÓW
Marcin Skibiński
0 FANÓW
Piotr Skrobosiński
0 FANÓW
Damian Słabikowski
0 FANÓW
Łukasz Spychała
0 FANÓW
Jakub Sroczyński
0 FANÓW
Mateusz Stolecki
0 FANÓW
Jakub Szafrański
0 FANÓW
Adrian Szynka
1 FANÓW
Bartosz Świderski
0 FANÓW
Jakub Tomczak
0 FANÓW
Jakub Wilk
0 FANÓW
Bartosz Włodarczak
0 FANÓW
Piotr Wujec
0 FANÓW
Szymon Zgarda
0 FANÓW
O
Łukasz Żegleń
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 11 33
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 11 27
3 ZRYW SOBOLEW 11 23
4 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 11 22
5 NAPRZÓD SKÓRZEC 11 21
6 ORZEŁ UNIN 11 20
7 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 11 19
8 WEKTRA ZBUCZYN 11 19
9 FENIX SIENNICA 11 17
10 JASTRZĄB ŻELISZEW 11 12
11 CZARNI WĘGRÓW 11 10
12 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 11 9
13 MKS MAŁKINIA 11 7
14 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 11 6
15 MIEDZANKA MIEDZNA 11 4
16 VICTORIA KAŁUSZYN 11 4

Terminarz

02 11/2019 13:00
PIAST Kobylnica - POLONIA II Środa Wlkp. Klasa okręgowa Grupa 3 Piast Kobylnica (Kobylnica, Poznańska 1) szczegóły
idę na mecz ›
27 10/2019 12:00
POLONIA II Środa Wlkp. - AVIA KAMIONKI Klasa okręgowa Grupa 3 Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12) szczegóły
idę na mecz ›
15 08/2019 13:00
POLONIA II Środa Wlkp. 0:2 ORKAN Jarosławiec Klasa okręgowa Grupa 3 Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności