Pogranicze Kuźnica | Klasa okręgowa

Pogranicze Kuźnica

Pogranicze Kuźnica

Dariusz Ardziewicz
data urodzenia: 08.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Ardziewicz
data urodzenia: 16.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bułynko
data urodzenia: 19.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Fiedorowicz
data urodzenia: 27.05.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Fiedorowicz
data urodzenia: 10.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Górko
data urodzenia: 19.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Jaroć
data urodzenia: 08.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Jelski
data urodzenia: 15.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Korycki
data urodzenia: 05.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kucharewicz
data urodzenia: 14.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Kucharewicz
data urodzenia: 22.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Łazewski
data urodzenia: 12.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Łazewski
data urodzenia: 16.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Matejczuk
data urodzenia: 22.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Mikłasz
data urodzenia: 16.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Naruszewicz
data urodzenia: 16.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Rekieć
data urodzenia: 05.03.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Słoma
data urodzenia: 27.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Słoma
data urodzenia: 27.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Szoda
data urodzenia: 20.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Śliwa
data urodzenia: 08.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Tochwin
data urodzenia: 13.03.1968
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Tochwin
data urodzenia: 21.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Uściłko
data urodzenia: 13.08.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mirosław Żabicki
data urodzenia: 17.02.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Żabicki
data urodzenia: 04.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UNIA IŁÓW 1 3
2 ORZEŁ GOLESZYN 1 3
3 AMATOR MASZEWO 1 3
4 ŚWIT STAROŹREBY 1 3
5 ZRYW BIELSK 1 3
6 SKRWA ŁUKOMIE 1 1
7 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 1 1
8 SKRA DROBIN 1 1
9 STEGNY WYSZOGRÓD 1 1
10 STOCZNIOWIEC PŁOCK 1 0
11 UNIA CZERMNO 1 0
12 DELTA SŁUPNO 1 0
13 POGOŃ SŁUPIA 1 0
14 START PROBOSZCZEWICE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży