Pogoń Łapy | IV Liga

Pogoń Łapy

Pogoń Łapy

Michał Buszko
data urodzenia: 16.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Choiński
data urodzenia: 13.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Demiańczuk
data urodzenia: 15.08.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dębicki
data urodzenia: 13.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Gałczyk
data urodzenia: 18.08.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Gąsowski
data urodzenia: 01.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Halicki
data urodzenia: 09.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Hryniuk
data urodzenia: 05.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Janowicz
data urodzenia: 12.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Komar
data urodzenia: 28.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kotlewski
data urodzenia: 30.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kowalewski
data urodzenia: 03.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kuźmicki
data urodzenia: 03.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Łapiński
data urodzenia: 24.05.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Makowski
data urodzenia: 10.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Malinoś
data urodzenia: 03.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Michno
data urodzenia: 26.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Minow
data urodzenia: 20.03.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Perkowski
data urodzenia: 08.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Plago
data urodzenia: 28.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Płoński
data urodzenia: 05.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Płoński
data urodzenia: 17.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Roszkowski
data urodzenia: 23.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Sawicki
data urodzenia: 07.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Sobota
data urodzenia: 22.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Stypułkowski
data urodzenia: 15.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Stypułkowski
data urodzenia: 07.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Turowski
data urodzenia: 18.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 3 9
2 CARTUSIA KARTUZY 3 9
3 ARKA GDYNIA SSA 3 9
4 GKS PRZODKOWO 3 9
5 GKS KOWALE 3 6
6 STOLEM GNIEWINO 3 5
7 GRYF SŁUPSK S.A. 3 5
8 GWIAZDA KARSIN 3 4
9 KTS-K WIKĘD LUZINO 3 4
10 POWIŚLE DZIERZGOŃ 3 4
11 GEDANIA GDAŃSK 3 3
12 WIERZYCA PELPLIN 3 3
13 WDA LIPUSZ 3 3
14 LECHIA GDAŃSK 3 1
15 JAGUAR GDAŃSK 3 1
16 POGOŃ LĘBORK 3 0
17 JANTAR USTKA 3 0
18 LIPNICZANKA LIPNICA 3 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności