Płomień Dębe Wielkie | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2019 18:00
Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny Siedlce: Klasa okręgowa Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5) szczegóły
idę na mecz ›

PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE

Najbliższy mecz

21 08/2019 17:00
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew Puchar Polski "Siedlce" Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5) szczegóły
idę na mecz ›

Płomień Dębe Wielkie

Ransom etengeneng Akangmba
data urodzenia: 11.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Antolak
data urodzenia: 24.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Barszczewski
data urodzenia: 08.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Cacko
data urodzenia: 02.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Dróżdż
data urodzenia: 04.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Głuchowski
data urodzenia: 20.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Jankowski
data urodzenia: 30.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Jarzębski
data urodzenia: 11.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Malesa
data urodzenia: 20.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Malesa
data urodzenia: 24.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Nidzgorski
data urodzenia: 18.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pyrek
data urodzenia: 22.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rogala
data urodzenia: 19.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Rogala
data urodzenia: 13.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sabak
data urodzenia: 27.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Siporski
data urodzenia: 30.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Suski
data urodzenia: 02.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świstak
data urodzenia: 27.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Ulejczyk
data urodzenia: 09.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wojda
data urodzenia: 05.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Woś
data urodzenia: 06.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 2 6
3 FENIX SIENNICA 2 6
4 ZRYW SOBOLEW 2 6
5 ORZEŁ UNIN 2 6
6 CZARNI WĘGRÓW 2 3
7 NAPRZÓD SKÓRZEC 2 3
8 MKS MAŁKINIA 2 3
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 1 1
10 MIEDZANKA MIEDZNA 2 1
11 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 2 1
12 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 1 0
14 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 2 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 2 0
16 WEKTRA ZBUCZYN 2 0

Terminarz

25 08/2019 16:00
Płomień Dębe Wielkie - Hutnik Huta Czechy Siedlce: Klasa okręgowa Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5) szczegóły
idę na mecz ›
21 08/2019 17:00
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew Puchar Polski "Siedlce" Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2019 18:00
Płomień Dębe Wielkie 0:0 Wilga Miastków Kościelny Siedlce: Klasa okręgowa Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności