PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA | Klasa okręgowa

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

Adam Briziński
data urodzenia: 31.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Buganiuk
data urodzenia: 13.12.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Cimerowski
data urodzenia: 16.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Górecki
data urodzenia: 18.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Juszczak
data urodzenia: 23.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Kaleta
data urodzenia: 17.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Karkus
data urodzenia: 07.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kobyra
data urodzenia: 25.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kucharek
data urodzenia: 06.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kujtkowski
data urodzenia: 13.10.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Lechocki
data urodzenia: 25.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Machowski
data urodzenia: 17.05.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Miecielica
data urodzenia: 23.06.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Motyka
data urodzenia: 01.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Mozer
data urodzenia: 21.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Okarma
data urodzenia: 12.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Sienicki
data urodzenia: 27.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sienicki
data urodzenia: 24.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Słabosz
data urodzenia: 26.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Smęt
data urodzenia: 29.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Smolarski
data urodzenia: 27.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Sobieszek
data urodzenia: 21.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Starościk
data urodzenia: 21.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Szeliga
data urodzenia: 07.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Więch
data urodzenia: 18.08.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Więczek
data urodzenia: 17.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Wójcik
data urodzenia: 06.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ORZEŁ UNIN 3 9
2 HUTNIK HUTA CZECHY 3 9
3 TYGRYS HUTA MIŃSKA 3 9
4 ZRYW SOBOLEW 3 9
5 FENIX SIENNICA 3 6
6 CZARNI WĘGRÓW 3 6
7 NAPRZÓD SKÓRZEC 3 6
8 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 2 3
9 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 3 3
10 MKS MAŁKINIA 3 3
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 2 1
12 MIEDZANKA MIEDZNA 3 1
13 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 3 1
14 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 3 1
15 WEKTRA ZBUCZYN 3 0
16 VICTORIA KAŁUSZYN 3 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności