PIECZARKA WIELICHOWO | Klasa B

PIECZARKA WIELICHOWO

PIECZARKA WIELICHOWO

Hubert Bednarczyk
data urodzenia: 06.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Dodat
data urodzenia: 21.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Domagała
data urodzenia: 03.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dryka
data urodzenia: 18.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Gawron
data urodzenia: 03.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Gruszkiewicz
data urodzenia: 01.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Hofman
data urodzenia: 14.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Idziejczak
data urodzenia: 06.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Idziejczak
data urodzenia: 19.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kalitka
data urodzenia: 18.12.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kątny
data urodzenia: 09.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kędziora
data urodzenia: 25.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Michalski
data urodzenia: 07.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Misiorny
data urodzenia: 04.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Misiorny
data urodzenia: 08.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Misiorny
data urodzenia: 10.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Nowak
data urodzenia: 08.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Paszkowski
data urodzenia: 15.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Pham
data urodzenia: 08.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Piątek
data urodzenia: 22.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Przewoźny
data urodzenia: 22.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Skrzypczak
data urodzenia: 12.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Sobański
data urodzenia: 17.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Śledź
data urodzenia: 15.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Walkowiak
data urodzenia: 14.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Włodarczak
data urodzenia: 08.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Zwiernik
data urodzenia: 29.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Zwiernik
data urodzenia: 17.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 6 15
2 JUTRZENKA CEGŁÓW 5 12
3 GRODZISK KRZYMOSZE 6 12
4 NIWA TĘCZKI 6 11
5 ŚWIT BARCZĄCA 5 10
6 AMAZONKA WIŚNIEW 6 10
7 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
8 NOJSZEWIANKA DOBRE 6 9
9 ULKS GOŁĄBEK 5 8
10 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
11 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 6 6
12 KORONA OLSZYC 5 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 5 0
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności